Po nuolaužų krūva aptiktas netikėtas radinys: prilygo stebuklui
9 Spa, 2019

Po nuolaužų krūva aptiktas netikėtas radinys: prilygo stebuklui

Gelbėtojai pranešė, kad praėjus mėnesiui po uragano „Dorianas“ nuniokotoje Bahamų dalyje rastas gyvas šuniukas. Jį gelbėtojai aptiko sugriuvusio pastato griuvėsiuose, pranešė CNN.

„Big Dog Ranch Rescue“ nariai penktadienį Marsho uoste rado šunį, dabar pavadintą „Miracle“ (angl. Stebuklas), naudodami infraraudonųjų spindulių aparatą, įmontuotą drone, CNN sakė organizacijos atstovė Chase Scott. Ji teigė, kad Miracle buvo prispaustas po pastato griūties, šunelis gulėjo po dužusiu stiklu, oro kondicionavimo įrenginiu ir statybinėmis šiukšlėmis. Vienerių metų mišrios veislės šuo išgyveno tik dėl tik lietaus vandens ir buvo „sudžiūvęs it skeletas ir negalėjo vaikščioti“.

Nepaisant siaubingos būklės, Miracle pasveikino gelbėtojus vizgindamas uodegą. Ch. Scott teigė, kad jie teikia šuniukui medicininę pagalba ir tikisi visiško jo pasveikimo.

MIRACLE SURVIVAL | He was buried under air conditioning units in Marsh Harbour for three weeks before rescuers found…

Posted by ABC Action News – WFTS – Tampa Bay on 2019 m. spalio 5 d., šeštadienis

„Miracle bus priimtas globon, nebent jo savininkai jo pasiges“, – sakė Ch.Scott. „Mes suvienijome kai kurias šeimas, kurios prarado viską, įskaitant savo augintinius, kurie, jų manymu, žuvo ar buvo atskirti evakuacijos metu. Tokie augintinių radimo atvejai suteikia jiems naujų vilčių.“

Uraganas „Dorian“ smogė Bahamų saloms rugsėjo pradžioje. Žuvo dešimtys žmonių, o šimtai kitų ieškomi kaip dingę. Dėl masinės evakuacijos buvo palikta daugybė gyvūnų. Iki šiol „Big Dog Ranch Rescue“ išgelbėjo 139 šunis.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą