Pirkėjos apžavėtas Rokiškio r. meras pardavė šunelį į veisyklą Kretingos r. kainos neatskleidžia
1 Spa, 2020

Pirkėjos apžavėtas Rokiškio r. meras pardavė šunelį į veisyklą Kretingos r.: kainos neatskleidžia

Po šalyje nuvilnijusio skandalo dėl šunų laikymo neįtikėtinomis sąlygomis išaiškėjo, kad ir šunų veisimu užsiimantis Rokiškio rajono vadovas Ramūnas Godeliauskas papuolė į nelegalių šunų veisėjų spąstus. Meras tikino, jog apžavėtas nėščios pirkėjos net neįtarė, kad jo augintinė Mira pateks į tamsų narvą, skęs savo ir kitų šunų išmatose.

Puolė prie dubenėlio

„Kai parvažiavome namo iš tos veisyklos, įleidau į kambarį Mirą, tai ji pirmiausia puolė į vonią prie katės dubenėlio; bėgo patikrinti, ar nėra kokio skanėsto“, – kalbėdamas apie šuns susigrąžinimą sakė Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas.

Pusmetį smurtą kentusi kalaitė Mira nesitraukia nuo R.Godeliausko. Asmeninio albumo nuotr.
Pusmetį smurtą kentusi kalaitė Mira nesitraukia nuo R.Godeliausko. Asmeninio albumo nuotr.

Jo augintinė Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielių veislės Mira buvo rasta tarp daugelio keturkojų slaptame veislyne Kretingos pakraštyje. Kalytė buvo laikoma su kitais šunimis tamsiame narve, tarp savo išmatų. R.Godeliauskui apie rastą jo klientui parduotą šunį pranešė savanoriai, nuskenavę specialią mikroschemą, turinčią identifikacijos numerį. Rokiškėnas Mirą susigrąžino per keletą dienų vien todėl, kad nelegalūs veisėjai jos nebuvo perregistravę kitu vardu. Kitiems šunų savininkams teks palaukti, kol baigsis pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dabar meras yra Miros globėjas – sudarė sutartį su „Nuaro“ gyvūnų globos namais. Jis pats teigė daugiau niekam kalaitės neparduosiantis. Už kokią sumą buvo pardavęs šunį veisėjai, meras nesutiko pasakyti. Ar susigrąžinus augintinę gauti pinigai taip ir liks jam, jis taip pat neatsakė. Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielių veislės šuniukų su kilmės dokumentais kainos svyruoja nuo 850 iki 1300 eurų.

Zina Paškevičienė, „Panevėžio kraštas“, panskliautas.lt

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

VOKIEČIŲ MAŽŲJŲ ŠPICŲ VADA VEISLYNE ANGELO BUČINYS

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą