Perspėjo, kodėl negalima nuleisti auksinės žuvelės į tualetą: priežastis kita nei manėte
7 Lie, 2019

Perspėjo, kodėl negalima nuleisti auksinės žuvelės į tualetą: priežastis kita nei manėte

Tualetas jau seniai nėra tinkama vieta nuleisti savo negyvą auksinę žuvelę. Dar tragiškiau, kai neatsakingi gyvūnų augintojai sugalvoja tokiu būdu atsikratyti gyvų savo augintinių!

Niujorko vandens apsaugos agentūra „Buffalo Niagara Waterkeeper“ perspėjo visus žmones – liaukitės mėtyti auksines žuveles į tualetus! Birželio 14 dieną jų socialinio tinklo paskyroje pasirodė nuotrauka su milžiniška auksine žuvele. Niagaroje aptikta žuvelė, pasirodo, upėje atsidūrė būtent tokiu būdu.

„Auksinės žuvelės upių baseinuose gali gyventi metų metus ir išnaikinti vietinių žuvų buveinę. Mokslininkai jau dabar skaičiuoja, kad Didžiuosiuose ežeruose gyvena milijonai tokių žuvelių“, – perspėjo specialistai.

Dešimtys milijonų auksinių žuvų?! Taip, tiesa, pasak Jennifer Fee, „Buffalo Niagara Waterkeeper“ rinkodaros direktoriaus, taip nutiko todėl, kad tam tikrais atvejais, kai sistemai gresia persipildymas, nuotekų vanduo išleidžiamas į upes, neperleistas per valymo įrenginius. Taip žuvelės ir patenka į upes ir ežerus.

Auksinėms žuvelėms Didžiųjų ežerų regione saugu, mat tai nėra įprasta jų buveinė ir čia nėra jas gaudančių plėšrūnų, todėl jos kelia grėsmę kitoms žuvims ir jau tapo invazine rūšimi.

Specialistai pataria, jei jau nusibodo auginti auksinę žuvelę, suraskite jai kitus namus arba grąžinkite į parduotuvę.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

STOVYKLOS VAIKAMS IR PAAUGLIAMS SU ŽIRGAIS BEI KITAIS GYVŪNAIS

POPULIARIAUSIOS PRAMOGŲ VIETOS LIETUVOJE GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą