Pasitikrinkite, koks augintinis jums tinka pagal Zodiako ženklą
26 Vas, 2020

Pasitikrinkite, koks augintinis jums tinka pagal Zodiako ženklą

Kiekvienas žmogus turi skirtingus pomėgius, tai lemia ne tik jo požiūris ir turimos savybės, bet ir Zodiako ženklas. Todėl ir renkantis augintinį ieškoma suderinamumo su gyvūno savybėmis ar ypatybėmis. Be abejo, augintiniai yra geriausi žmonių draugai. O tikrai pačiu geriausiu draugu augintinis jums taps tada, kai atitiks jūsų energiją ir asmenybę. Gyvūnams būdinga ypatinga dvasia, todėl akimirksniu gali jūsų savijautą iš blogos pakeisti gera. Augintinis nėra tik gyvūnas, tai ištikimas draugas, kuris lieka su jumis, net jei visi prieš jus. Zodiako ženklas atskleidžia daugybę dalykų apie jus, todėl verta pasikliauti tuo ir renkantis augintinis. Astrotalk.com skelbia, kaip kiekvienam žmogui pasirinkti idealiai augintinį pagal Zodiako ženklą.

Avinui (mažas šuniukas)

Avinas yra aistringiausias, energingiausias iš visų Zodiako ženklų. Šie žmonės yra linkę būti labai socialūs ir dažniausiai mėgsta pabūti lauke su kompanionu, o tai daro juos laimingus kartu. Taigi, kai kalbama apie Avinų augintinių suderinamumą, jiems labiausiai tinka energingas mažas šuniukas. Aktyvus ir mylimas šuniukas gali atitikti Avinui reikalingą energijos lygį.

Jaučiui (žiurkėnas)

Yra žinoma, kad Jaučiai yra patys švelniausi, atsakingiausi ir tingiausi žmonės iš prigimties. Šie žmonės nori, kad augintiniai būtų švelnūs ir atitiktų jų lytėjimo bei jautrumo pobūdį. Taigi, kalbant apie Jaučiams tinkamų augintinio suderinamumą, jiems geriausiai tinka žiurkėnas, nes jam nereikia ypatingos priežiūros. Žiurkėnai yra mieli, rūpestingi. Žiurkėnas atitiks tingaus Jaučio būdą.

Dvyniai (papūga)

Dvyniai yra labiausiai bendrauti, kalbėtis mėgstantys žmonės. Jie be galo patinka naujienos, apkalbos ir diskusijos, po kurių jie ilgai mąsto ir vėliau jau kalba su kitai žmonėmis. Todėl jiems labai tiktų į kompaniją papūga. Jos yra protingi paukščiai, papildysiantys kompaniją, kurie nereikalaus ir per daug energijos.

Vėžiams (labradoras arba auksinis retriveris)

Po Vėžio ženklu gimę žmonės yra emocingi ir jautrūs žmonės, kurie visą laiką ieško saugumo. Šie žmonės turi intensyvias nuotaiką kaitas bei jaučia aplinkinių, šeimos narių emocijas. Juos gyvenime veda tikslas pasirūpinti kitais ir patiems jausti saugumą. Štai kodėl geras sargybinis šuo gali tapti tikru jų šeimos nariu ir geriausiu draugu. Kalbant apie Vėžio ir augintinių suderinamumą, jiems puikiai tinka labradoras ar auksinis retriveris. Šie šunys yra labai meilūs, rūpestingi ir dėl jų jausitės ramūs.

Šuo. V.Balkūno nuotr.
Šuo. V.Balkūno nuotr.

Liūtams (maža katytė)

Liūtams visada norisi būti traukos centru ir būti apsuptam egzotiškų dalykų. Šie žmonės nori dėmesio ir pasididžiavimo. Jie nori, kad kažkas pamaitintų vidinį Liūtą, ir visada nori, kad kiti apie juos kalbėtų. Taigi, kai kalbama apie Liūtų ir augintinių suderinamumą, žavus mažas kačiukas puikiai tinka jiems, nes pasižymi tokiomis savybėmis kaip liūtas ar tigras. Katės yra entuziastingos, demonstruojančios savo charakterį ir galinčios pritraukti daugybę žvilgsnių.

Mergelėms (žuvis)

Po Mergelės ženklu gimę žmonės žinomi kaip labiausiai mėgstantys estetiką ir švarą. Šie žmonės nori, kad viskas būtų švaru, sutvarkyta ir padaryta tinkamai. Taigi, jie niekada nenorės jokio nehigieniško gyvūno, kuris sugadins jų namuose esančius daiktus. Tačiau žiūrint į jų ir augintinių suderinamumą, žuvis gali būti geriausia partnerė. Šiems žmonėms labiau patiks namuose laikyti žuvų akvariumą, nei šunį ar katę.

Svarstyklėms (paukštis ar žiurkėnas)

Jums, kaip Svarstyklėms, patinka harmonija ir ramybė. Šie žmonės daug dirba, todėl jiems niekada nepatiks augintinis, kuris sukels daug triukšmo ar reikalaus dėmesio. Žvelgiant į jų ir augintinių suderinamumą, jiems gana tinka paukštis ar mažas žiurkėnas.

Skorpionams (persų katė)

Skorpionai yra labai sudėtingi, emocingi, intensyvūs ir paslaptingi žmonės. Šie žmonės yra kūrybingi ir nori žinoti apie pasaulį viską. Jie mėgsta išspręsti paslaptis ir papasakoti pasauliui apie savo galimybes. Turėti katę, ypač persų katę Skorpionui verta ir naudinga, nes tai padės jam išlikti pozityviam. Šios katės yra labai mylinčios, gražios ir nusiteikusios bendrauti. Jos niekada nesėdės vienoje vietoje. Jų nepakartojamas ir bauginantis grožis tiksliai atitinka Skorpiono bruožus.

Katė pagal zodiako ženklą

Šauliams (šunys)

Šauliai nori apkeliauti visą pasaulį be jokių apribojimų ar ribų. Jie taip pat gali būti vadinami klajokliais. Jie mėgsta nuotykius ir visada nori partnerio, kuris atitiktų nusiteikimą ir būtų pasiruošę išbandyti ką nors naujo. Žvelgiant į šiuos bruožus, šunį galima laikyti kaip geriausią Šaulio atitikmenį. Šuo yra geriausias žmogaus draugas, ši citata puikiai tinka Šauliui, kuris norėtų laikyti šunį savo draugu. Šunys yra kupini nuotykių ir padarys jūsų kelionę įdomesne bei kupina jaudulio.

Ožiaragiams (pelės)

Ožiaragiai yra darboholikai, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia biure. Šie žmonės yra ypač darbštūs darbuotojai, norintys sulaukti pasisekimo ir įvertinimo. Tačiau po ilgos dienos jie mielai skirs daug dėmesio augintiniams. Žvelgiant į jų ir augintinių suderinamumą, maža pelytė jiems puikiai tiktų. Baltos spalvos pelytės pakels nuotaiką, privers stebėti jas ir analizuoti elgesį, su jomis niekada nebus nuobodu.

Vandeniams (spalvingas paukštis)

Vandeniai yra intelektualūs, protingi ir savo apmąstymais kitus net iš proto varantys žmonės. Vandeniai yra žinomi dėl savo ekscentriško skonio ir noro kažko nepakartojamo, išskirtinio. Žvelgiant į jų bruožus, spalvingas paukštis ar kalbanti papūga, gali būti geras Vandenio augintinis draugas. Egzotiškas paukštis turi išskirtinumą, kad patrauktų kitus savo unikalia veikla, išvaizda ir atitiktų Vandenio lūkesčius.

Žuvims (Mopsas)

Žuvys yra labai emocingi, mylintys ir rūpestingi žmonės, kurie nori būti mylimi visą laiką. Šie žmonės nori to, kas labai parodo meilę jiems. Jiems be galo svarbu abipusis jausmas. Todėl jie nori augintinio, kuris suprastų jų emocijas. Taigi, kai kalbama apie Žuvų ir augintinių suderinamumą, mažas mopsas bus kaip tik tinkamas jiems. Su gerai apmokytu mopsu lengva leisti laiką, mėgautis draugyste, jie pasižymi meilumu.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

VOKIEČIŲ MAŽŲJŲ ŠPICŲ VADA VEISLYNE ANGELO BUČINYS

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą