Pasigirdo trenksmas, o po to – kaukimas: Klaipėdoje iš penkto aukšto, manoma, išmesto šuns gyvybė kabo ant plauko
19 Sau, 2022

Pasigirdo trenksmas, o po to – kaukimas: Klaipėdoje iš penkto aukšto, manoma, išmesto šuns gyvybė kabo ant plauko

Audringą pirmadienio rytą policijos pareigūnai skubėjo į iškvietimą – Klaipėdos centre neaiškiomis aplinkybėmis iš penkto aukšto iškrito šuo. Sužeistą gyvūną ant gatvės išvydę kaimynai nedelsiant iškvietė pagalbą.

Kaip spėja gyvūnų prieglaudos atstovai, suaugęs laikos mišrūnas, pro langą, galimai buvo išmestas. Šiuo metu gyvūnas gydomas veterinarijos klinikoje. Ar pavyks išgelbėti keturkojo gyvybę, paaiškės atlikus tyrimus. Įvykio aplinkybes toliau aiškinasi policija. Už žiaurų elgesį su gyvūnu ar gyvūno kankinimą gresia bauda iki 2 tūkstančių eurų bei gyvūno konfiskavimas. „Išgirdau trenksmą didelį, po trenksmo – labai didelį kaukimą. Atsidariau langą, žiūriu, šuniukas kaimyno šliaužia. Tada iškart į apačią išbėgau ir viskas. Gal nelaimė įvyko, gal pats atsidarė tas langas, gal dar kažkas, gal stumtelėjo“, – „Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistams sakė įvykio liudininkė.

„Nuvažiavau ir paėmiau šunelį, priėmė mus veterinarinė klinika, bet kokia dabar padėtis – nežinau, reikia laukti tyrimų. Tiksliai mačiau, kad viena kojytė lūžusi, o ten kokie gali būti vidiniai sužalojimai ar kraujavimas, dar kol kas nežinau. Žmonės kalbėjo, kad gyvūnas buvo išmestas. Didelis, panašus į laikos mišrūną šunelis“, – apie gyvūno būklę pasakojo gyvūnų prieglaudos „Būk mano draugas“ direktorė Galina Kučinskienė.

„Lietuvos ryto“ televizija

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

BACHUS – AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PAŠARO PAPILDAI SU AUGALINIAIS EKSTRAKTAIS

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

KAIP PAGERINTI ŠUNŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą