Pas veisėją Marijampolėje patekę inspektoriai nustėro: konfiskavo 37 gyvūnus
17 Spa, 2021

Pas veisėją Marijampolėje patekę inspektoriai nustėro: konfiskavo 37 gyvūnus

Iš nelegalaus veisėjo Marijampolėje konfiskuoti 37 gyvūnai ir skirta 2 tūkst. eurų bauda, penktadienį pranešė Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT).

Byla dėl tarnybos inspektorių Marijampolėje aptiktos nelegalios veisyklos išnagrinėta spalio 13 dieną. Jos duomenimis, kelios dešimtys šunų ir kačių buvo ne tik nelegaliai veisiami, bet ir laikomi antisanitarinėmis sąlygomis, pažeidžiant reikalavimus.

Patikrinimą VMVT Marijampolės departamento inspektoriai, bendradarbiaudami su policija, atliko rugsėjį. Jo metu gyvenamajame name ir ūkiniame pastate rasti 28 populiarių veislių šunys ir 16 kačių, jie nelegalioje veisykloje laikyti antisanitarinėmis sąlygomis. Pasak tarnybos, gyvūnai nepakankamai šerti ir girdyti, nevalyti išmatomis užteršti jų gardai, nesuteikta būtinoji veterinarinė priežiūra ir gydymas. VMVT inspektoriai nusprendė šunis ir kates paimti iš laikytojo ir organizavo laikiną jų priežiūrą gyvūnų globos namuose. Konfiskavus gyvūnus, toliau bus sprendžiama dėl jų perdavimo naujiems laikytojams.

BNS ir lrytas.lt inf.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

MAŽŲ ŠUNŲ VEISLIŲ SVEIKATOS YPATUMAI IR PROBLEMOS

KAIP PAGERINTI ŠUNŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą