Nusikaltimo vietoje užkluptos kauniečių katės pavergė širdis
13 Rgp, 2020

„Nusikaltimo“ vietoje užkluptos kauniečių katės pavergė širdis

Portale lrytas.lt baigėsi vasaros konkursas „Augintinių išdaigos“. Skaitytojai siuntė savo augintinių, užtiktų nusikaltimo vietoje, nuotraukas ir balsavo už šmaikščiausias. Tarp nugalėtojų – dvi kauniečių katės, pavergusios daugelio širdis. Konkursas sulaukė beveik 300 augintinių nuotraukų. Vienomis iš konkurso laimėtojų tapo Kauno rajone gyvenanti Laura ir jos katė Miauksė. Augintinė nuvertė vazoną su gėle ir šį įvykį jos šeimininkė įamžino.

Nors mėgsta gyvūnus ir domisi jų prieglaudų veikla, Laura augintinio turėti neplanavo. Bet prieš pustrečių metų vienos prieglaudos tinklalapyje perskaitė, kad šeimininkų reikia trims kačiukams – dviem broliukams ir sesutei. 5 mėnesių katytės nuotrauka ją sužavėjo ir pamestinukė atrado naujus namus. Miauksė keliasi anksti rytą ir laižydama šeimininkų plaukus juos žadina taip prašydama ėdalo. Kai Laura su draugu gliaudo moliūgų sėklas, katė kaipmat pristato ir prašo šių skanėstų.

Pulkininkas Musius nėra didelis išdaigininkas, bet domisi gėlėmis. Jis jas uosto, apžiūrinėja. Nors neseniai vieną vazoną išvertė“, – pasakojo Emilija. Nuotr. iš asmeninio archyvo
Pulkininkas Musius nėra didelis išdaigininkas, bet domisi gėlėmis. Jis jas uosto, apžiūrinėja. Nors neseniai vieną vazoną išvertė“, – pasakojo Emilija. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Miauksė judri ir visur karstosi, todėl yra sudaužiusi ir cukrinę, nuvertusi vazoną su gėle. „Bet dėl to katės nebarame, tiesiog namuose liko mažiau gėlių. Iki šiol nesigailiu, kad priglaudėme, nes kai grįžus namo ji pasitinka prie durų, širdis ištirpsta ir jokios išdaigos nepiktina“, – sakė Laura. Skaitytojams patiko ir Kauno rajono gyventojos Emilijos atsiųsta nuotrauka, kurioje jos augintinis Pulkininkas Musius taip pat buvo užkluptas nuvertęs ir sudaužęs vazoną su gėle. Emilija pasakojo, kad kačiuką pasiėmė iš pažįstamos. Jis buvo mažas lyg musė. Bet šis vardas atrodė per trumpas. Mergina sugalvojo, kad augintiniui reikia suteikti karinį laipsnį, nes katinas yra tikras pelių priešas. „Pulkininkas Musius nėra didelis išdaigininkas, bet labai domisi gėlėmis. Jis jas uosto, apžiūrinėja, bet iki šiol nė vienos nebuvo suniokojęs“, – pasakojo Emilija.

Kartą, grįžusi namo, mergina nustebo, kad tvyro tyla, katinas neatbėgo jos pasitikti. Tai pasirodė įtartina. Pradėjusi jo ieškoti, katiną Emilija užtiko tupintį prie sudaužyto gėlės vazono. „Vazonas stovėjo ant spintos. Pulkininkas Musius jį, matyt, netyčia nustūmė. Pastebėjau, kad kol buvo vienas, jis tyrinėjo nukritusį augalą, nes letenos buvo žemėtos“, – šypsojosi Emilija. Pulkininkas Musius jautėsi kaltas, bailiai stebėjo, ar šeimininkė supyks dėl sudaužyto vazono, bet bausmės už tai nesulaukė. Dabar katinas laukia, kada sunoks moliūgai, nes ši daržovė jam labai skani.

Vėjūnė Inytė „Laikinoji sostinė“ „Lietuvos rytas“

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

VOKIEČIŲ MAŽŲJŲ ŠPICŲ VADA VEISLYNE ANGELO BUČINYS

MODERNUS, ŠVIESUS IR ŠIUOLAIKIŠKAS GYVŪNŲ VIEŠBUTIS PET HOUSE

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą