Niekam nereikalingas Širdukas buvo priverstas valkatauti, kad išgyventų: išsiskiria meilumu ir pomėgiu keliauti
19 Rgs, 2021

Niekam nereikalingas Širdukas buvo priverstas valkatauti, kad išgyventų: išsiskiria meilumu ir pomėgiu keliauti

„Ketvirtą parą šuniukas glaudžiasi prie laiptinės durų“, „Šuniukas šąla įlindęs į krūmus“, „Kieno šuniukas bėgioja per lietų?“, „Rastas alkanas, sušalęs šuo, kieno?“, – socialiuose tinkluose nuolat šmėžavo valkataujančio Širduko nuotraukos ir komentarai.

Benamis šuo Klaipėdoje, pastoviai besibastantis po miestą ir ieškantis ne tik maisto, bet ir kur prisiglausti, vieną dieną buvo pagautas ir apgyvendintas „Nuaro“ prieglaudoje. Paskelbus sugautą gyvūną, netrukus prisistatė jo „šeimininkas“ ir paaiškinęs, kad Širdukas 9 metus buvo laikomas garažų masyvuose, kuriuose garažų savininkai ir jų pirmininkas Širduką priglaudė ir prižiūrėjo. Išklausius istoriją ir gavus pažadą, kad šunimi bus pasirūpinta labiau ir atsakingiau, Širduką grąžinome.

Tačiau netrukus žmonės vėl pradėjo skelbti, kur užfiksuotas tas pats Širdukas, elgetaujantis maisto ar sekantis bet kurį dėmesį atkreipusį praeivį. Po poros savaičių valkatavimo, Širdukas dar kartą sugautas ir vėl pristatytas į „Nuaro“. Būti benamiu, valkataujančiu gyvūnu jis nebegali dėl savo sveikatos: šunelis prastai mato, ir nors labai gerai orientuojasi aplinkoje, tačiau nei gatvėje, nei garažuose jam ne vieta.

Širdukas ieško tikrų namų ir tikrų šeimininkų, kurie juo rūpintųsi taip, kad netektų valkatauti.

Tai nuostabus šuo, kuris, patekęs į laikiną globą, elgiasi nepriekaištingai, jis yra be jokių pretenzijų ir laimingas, gavęs gero maisto, šiltą guolį, žmonių meilės. Namuose nežymi teritorijos, elgiasi labai kultūringai, neloja, o sulaukęs paglostymo ar išėjimo kartu į lauką, rodo džiaugsmą. Širdukas – tikras meilės įsikūnijimas, kuris myli ir sutaria su visais – žmonėmis, šunimis ir kitais gyvūnais. Šuniukas automobilyje galėtų praleisti, turbūt, visą gyvenimą, nes važiuoti jam labai patinka, todėl puikiai tiktų keliauti mėgstantiems žmonėms.

Širduko gyvenimo istorijoje gražių dalykų mažai, tačiau tu gali viską pasikeisti tapęs globėju ar tikruoju šeimininku. Reikia tik atverti savo širdies ir namų duris.

Galintys dovanoti „šunišką“ svajonių gyvenimą – kreipkitės į Klaipėdos „Nuarą“ tel. 868736888 arba susisiekite su savanore tel. nr. 868059941.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

MAŽŲ ŠUNŲ VEISLIŲ SVEIKATOS YPATUMAI IR PROBLEMOS

KAIP PAGERINTI ŠUNŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą