Neįtikėtinas žiaurumas Kėdainiuose: šiukšlių konteineryje paliko šešis šuniukus
8 Vas, 2019

Neįtikėtinas žiaurumas Kėdainiuose: šiukšlių konteineryje paliko šešis šuniukus

Kėdainiuose – neįtikėtinas žmonių žiaurumo protrūkis. Šeši maži šuneliai buvo išmesti ir palikti numirti žiemiškame šaltyje.

Maži šuniukai rasti ketvirtadienio pavakarę, Kėdainių miesto A. Kanapinsko gatvėje esančiuose konteineriuose. Juos rado kėdainietė Vaiva Žiupsnytė.

Mergina nedelsiant ėmė gelbėti mirčiai paliktus gyvunėlius. Ji juos nusinešė namo ir ėmė ieškoti pagalbos. Nepavykus susisiekti nei su viena gyvūnų globos organizacija, mergina su šuniukais nuskubėjo pas budinčius veterinarus. Šie pasakė, kad šuniukai neseniai gimę, kad juos reikia nuolat maitinti, šildyti, bet patys šuniukų priglausti neapsiėmė.

Tuomet mergina grįžo namo ir ėmė klausinėti bei ieškoti kėdainiečių pagalbos. Žmonės jai patarė, kaip maitinti mažus šunelius, kaip juos šildyti. Šunelių istorija netruko apskrieti visą Lietuvą.

Buvo atsiradę gerų žmonių, kurie susisiekė su pažįstamais žmonėmis ir Birštone rado maitininčią kalytę, tačiau vėliau paaiškėjo, jog šiuo metu ten siaučia šunų parvovirusas, tad šuniukams vis dar ieškoma maitinanti kalytė Kaune.

Mažyčius šunelius radusi ir išgelbėjusi Viktorija penktadienį juos perdavė gyvūnų prieglaudai VšĮ „Penkta koja“. Prisidėti prie šunelių gelbėjimo galite čia: VšĮ Penkta koja

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Maži šuniukai rasti A. Kanapinsko gatvėje esančiuose konteineriuose. / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Daugiau skaitykite www.rinkosaikste.lt

TAIP PAT SKAITYKITE:

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ VETERINARIJOS KLINIKĄ SAVO AUGINTINIUI?

10 PRIEŽASČIŲ ĮSIGYTI AMERIKIEČIŲ STAFORDŠYRO TERJERĄ!

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą