28 Geg, 2020

Neįtikėtina kelionė – po 5 metų ir 2000 km katinas sugrįžo namo

Vienas vyras JAV Oregono valstijoje sulaukė stebuklo. Į jo namus po 5 metų klajonių ir kelionių sugrįžo juodas katinas, vardu Saša. Jis buvo rastas už 1900 kilometrų. Katinas pabėgėlis buvo rastas Santa Fė mieste, Naujosios Meksikos valstijoje, prabėgus penkeriems metams po dingimo iš vienų Portlando namų. Santa Fė gyvūnų prieglauda sakė, kad surasti Sašos šeimininką padėjo mikroschema. Katinas šią savaitę parskraidintas atgal į Portlandą.

Katino šeimininkas Viktoras Usovas tikino, kad jau buvo praradęs viltį pamatyti savo numylėtinį. „Negalėjau tuo patikėti. Tikėjausi blogiausio, tačiau labai apsidžiaugiau pamatęs jį gyvą“, – sakė V.Usovas.

Neįtikėtina kelionė – po 5 metų ir 2000 km katinas sugrįžo namo
Neįtikėtina kelionė – po 5 metų ir 2000 km katinas sugrįžo namo

Neaišku, kaip juodas katinas atsidūrė Santa Fė mieste, bet jo šeimininkas tiki, kad iki šio miesto Sašą kažkas pavėžėjo. „Aš tikiu, kad tai buvo didingas amerikietiškas nuotykis“, – džiaugsmo ir humoro jausmo nestokojo pabėgėlio šeimininkas V.Usovas. Muradas Kirdaras, Santa Fė gyvūnų prieglaudos atstovas, mano, kad ši istorija pabrėžė, kaip svarbu ženklinti augintinius.

„Po gyvūno oda implantuota mikroschema, kurios dydis yra kaip ryžių grūdo, padėjo rasti gyvūno globėją“, – oficialiame pranešime teigė M.Kirdaras. „Mikroschema yra vienintelė gyvūno atpažinimo forma, kuri yra nuolatinė, turi unikalų identifikavimo numerį. Mikroschema negali iškristi, būti pažeista ar išimta“, – pridūrė prieglaudos atstovas.

Amerikos oro linijos nuskraidino M.Kirdarą ir katiną Sašą į Portlandą antradienį. Ten gyvūnas buvo saugiai perduotas šeimininkui V.Usovui. Oro linijų atstovas spaudai taip pat džiaugėsi, kad galėjo prisidėti prie šio susitikimo. „Mes džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šios laimingos Sašos ir jo šeimininko istorijos pabaigos“, – pasakojo Curtisas Blessingas.

Parengta pagal BBC inf.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

VOKIEČIŲ MAŽŲJŲ ŠPICŲ VADA VEISLYNE ANGELO BUČINYS

MODERNUS, ŠVIESUS IR ŠIUOLAIKIŠKAS GYVŪNŲ VIEŠBUTIS PET HOUSE

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą