30 Kov, 2018

Naminiai gyvūnai Jūsų namuose pagal Feng Shui. Kur jiems geriausia įrengti miegojimo vietą?

Naminiai gyvūnai atlieka labai svarbų vaidmenį formuojant mūsų namų biologinį lauką. Feng Shui yra senovės Rytų mokslas, siekiantis harmonijos namuose. Pagrindinis energijos šaltinis yra naminiai gyvūnai, iš kurių kiekvienas į Jūsų namuose atneš ypatingą aurą.

KATĖS

Katės yra geriausi teigiamos energijos šaltiniai žmogui ir jo namams. Katės biologinis laukas sugeria neigiamą energiją, todėl jos mėgsta atsigulti ant ligos pažeistų ar silpnų šeimininko kūno dalių. Katė gali pašalinti galvos skausmą, normalizuoti spaudimą ir širdies pulsą, ar netgi išgydyti uždegimą. Norint stabilizuoti moters urogenitalinės sistemos darbą ar virškinimo traktą, nuolat glostykite katę, norint sustiprinti imunitetą – klausykitės jos murkimo. Katės mums – kaip gyvasis vanduo, juk įrodyta, kad kačių savininkai gyvena net 10 metų ilgiau.

Jeigu planuojate įsigyti kačiuką, jam vietą paruoškite pačiame tolimiausiame namų kampelyje – taip teigia Feng Shui mokslas.

ŠUNYS

Šunys yra natūralūs teigiamos ir aktyvios bioenergetikos įkrovėjai. Jie turi teigiamos energijos perteklių ir turi jį atiduoti. Šie keturkojai puikiai padeda gydyti nervinius susirgimus, neurologines ligas, nes nuolat bendraujant su šunimi, žmogus tampa labiau pasitikintis savimi ir atsipalaidavęs. Šuns savininkai nuolat gauna džiaugsmo bei aktyvumo bangas. Auginantys šunis gali išvengti įvairių širdies ligų, ypač tie, kurie turi sėslų gyvenimo būdą. Šuo – naminis augintinis, kurį būtina kasdien vesti į lauką, vedžioti ar kartu žaisti gryname ore. Tai labai pagerina šeimininkų sveikatą.

Pagal Feng Shui – geriausia vieta šuniui Jūsų namuose – prie įėjimo.

AKVARIUMAS

Akvariumas ir jo gyventojai namuose sukuria ramybės ir jaukumo mikroklimatą. Stebėdamas akvariumo žuvytes ir jų gyvenimą, žmogus tampa mažiau agresyvus, įtemptas, puikiai atsipalaiduoja, atkuriama jo ramybės būsena po sunkios ir įtemptos darbo dienos. Todėl žuvis patariama laikyti cholerikams, ypatingai nervingiems žmonėms, taip pat tiems, kurie kenčia nuo nemigos.

Akvariumą geriausiai statyti matomiausioje vietoje Jūsų namuose, svetainėje, poilsio zonoje ar miegamajame.

PAUKŠČIAI

Kaip teigia Feng Shui – paukščius namuose rekomenduojama laikyti kūrybingiems ar su meno polėkiu žmonėms, mokslininkams. Paukščiai skatina kūrybiškumą bei protinę veiklą, padeda šeimininkui neprarasti kūrybinio įkvėpimo, išvengti apatijos ar netgi depresijos. Klausymasis paukščių čiulbėjimo, padeda žmogui sustiprinti savo emocinę būseną, į gyvenimą žiūrėti su dideliu optimizmu ir viltimi. Taip pat padeda pašalinti ar nuslopinti žmogaus nervinius sistemos sutrikimus, normalizuoja virškinamojo trakto būklę ir širdies veiklą.

Pagal Feng Shui – narvelis paukščiams Jūsų namuose turi būti šalia lango.

VĖŽLIAI

Feng Shui pasekėjai mano, kad vėžliuose yra labiausiai suderinta ir harmoninga „Yin“ ir „Yang“ energija. Dėl savo teigiamos ir harmonizuotos bioenergijos, vėžlys veda žmones į išmintį, ilgaamžiškumą ir atsidavimą. Savo elgesiu jis parodo, kad tik ramus, gerai apgalvotas ir sistemingas ėjimas į priekį leis pasiekti savo tikslą.

Manoma, kad vėžlį geriau laikyti šiaurinėje kambario pusėje.

GRAUŽIKAI

Žiurkėnai, jūrų kiaulytės, dekoratyvinės pelės, žiurkės ir triušiai neutralizuoja ramybės dirgiklius namuose. Naminius graužikus patariama turėti žmonėms, kuriems trūksta pasitikėjimo savimi. Dėl gyvūnų silpnumo ir pažeidžiamumo žmogui atsiranda atsakomybės ir jautrumo jausmas. Šių mažų ir švelnių gyvūnų laikymas rankose padeda pasitraukti stresui, malšina nerimą, nuovargį ar įsitempimą. Pastovus šurmulys narvelyje prablaškys ir patį kiečiausią melancholiką bei suteiks aktyvumo ir gyvybingumo flegmatikui.

Graužikus geriausia laikyti ramiuose namų kampuose, kuriuose gali kauptis neigiama energija.

Jeigu namuose yra augintinių, čia visada verda gyvenimas, net tada, kai šeimininkų nėra namuose. O tai reiškia, kad čia yra ir teigiama bioenergija. Svarbiausia išsirinkti tokį gyvūną, kuris tiks ir Jums, ir Jūsų namams.

Kaip teigia Feng Shui, renkantis gyvūną savo namams, būtina atkreipti dėmesį į šiuos pagrindinius dalykus: skirtingas gyvūnų bioenergetikos savybes, Jūsų intuiciją ir šeimos narių nuomonę.

www.tavogyvunas.lt Visos teisės saugomos. Be raštiško leidimo, straipsnius perpublikuoti griežtai draudžiama.

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą