Monika Šalčiūtė kaltinama šuns kankinimu, socialinių tinklų žvaigždė tai vadina šmeižtu
31 Kov, 2020

Monika Šalčiūtė kaltinama šuns kankinimu, socialinių tinklų žvaigždė tai vadina šmeižtu

Socialinių tinklų žvaigždė, šokėja Monika Šalčiūtė sulaukė gyvūnų mylėtojų pasipiktinimo. Pastarieji moterį kaltina savo augintinio, japonų Akita Inu veislės šuns Nino kankinimu.

Neseniai naujienų portalo lrytas.lt redakciją pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame – gausu kaltinimų M.Šalčiūtės adresu. Asmens atsiųstoje ekrano nuotraukoje, kurioje įamžinta anonimo žinutė, rašoma, jog M.Šalčiūtės šuo yra visiškai apleistas, maitinamas greituoju maistu, nevedamas į lauką, laikomas balkone.

Pastebima, kad ta pati anoniminė žinutė jau pasiekė ne vieną privačią gyvūnų mylėtojų grupę feisbuke.

Tiek redakcijai atsiųstą, tiek grupėse skelbiamą žinią iliustravo nuotraukos iš M.Šalčiūtės ir jos vaikino Dovydo Bagdono paskyrų socialiniuose tinkluose. Pati M. Šalčiūtė tokią informaciją vadina šmeižtu. „Visi portalai atsisakė rašyti apie šį šmeižtą dėl mano ir šuns gerovės“, – lrytas.lt komentavo ji. Susisiekus su Vilniaus naminių gyvūnų prieglauda „SOS gyvūnai“ paaiškėjo, jog sprendžiant šį konfliktą būtinas aukštesniųjų institucijų įsikišimas.

„Jokia savanoriška gyvūnų priežiūros institucija nėra įgaliota spręsti tokių klausimų. Mes, žinoma, griežtai pasisakome prieš gyvūnėlių kankinimą. Tačiau ginčus spręsti turėtų Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba“, – sakė prieglaudos atstovė.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Vilniaus departamento patarėjas Skirmantas Miškinis didelės grėsmės M.Šalčiūtės augintiniui neįžvelgė. Anot jo, norint, kad būtų imtasi konkrečių veiksmų, reikia sulaukti neanonimiško skundo .

„Pirmiausia, turėtume sulaukti skundo, kuris būtų ne anonimiškas. Reikia prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, galvoti, koks dabar yra periodas. Šiuo laikotarpiu, atsižvelgiame į tokius skundus, kuriuose gyvūnui gresia žūtis arba jis yra rimtai kankinamas. Tuomet, kreipiamės į policiją, gyvūno savininkas turi prisiimti baudžiamąją atsakomybę. Panašių tyrimų yra buvę ir anksčiau. Pavyzdžiui, gali būti teigiama, kad gyvūnas suėdė visą indą grietinės, o, kaip vėliau paaiškėja, realybėje jam duotas būna tik šaukštelis.

Manau, kad dabartinis pranešimas nėra vertas didesnio dėmesio, taip pat manau, jog tam tikri asmenys tokiu būdu nori pasireklamuoti. Juolab, kad asmenys, kurie apie tai kalba, yra anonimai“, – teigė S.Miškinis.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

VOKIEČIŲ MAŽŲJŲ ŠPICŲ VADA VEISLYNE ANGELO BUČINYS

KAIP APSAUGOTI BALDUS NUO KAČIŲ?

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą