Masažas šunims: gyvūnų viešbučio Taivane atstovai teigia, kad gali prailginti Jūsų augintinio gyvenimą
14 Bir, 2018

Masažas šunims: gyvūnų viešbučio Taivane atstovai teigia, kad gali prailginti Jūsų augintinio gyvenimą!

Taivanietis, vardu Ken Tsai, laikomas pradininku tokio šunų masažo, kuris apjungia veterinarinę mediciną su senovės Kinijos sveikatos gerinimo metodais. 2009 metais Ken Tsai iškeliavo į Japoniją tobulinti ir kuo daugiau sužinoti apie pagrindines gyvūnų masažo technikas. Vėliau pradėjęs dirbti šunų viešbutyje Taivane sėkmingai pritaikė savo masažo technikas keliems pagyvenusiems šunims.

Sumokėję 3000 dolerių Taivano gyventojai šiame viešbutyje gali lepinti savo augintinius bei mokytis masažo technikos, kurią vėliau gali pritaikyti namuose.

gyvūnų viešbučio Taivane atstovai teigia, kad gali prailginti Jūsų augintinio gyvenimą

Kaip teigia tokio masažo atradėjas bei pradininkas, šis atsipalaidavimas šunims padeda jaustis laimingiems ir tikrai prailgina gyvenimą. 6 valandų trukmės studijose jis šunų savininkus moko pažinti savo augintinio kūną, parodo visus jautriausius ir už kiekvieną organą atsakingus taškus, kuriuos reikia nuolat masažuoti. Pamokoje galima išmokti įvairių masažo technikų, kurios atpalaiduoja įsitempusius šuns raumenis bei pagerina kraujotaką.

Masažo meistras džiaugiasi, kad pas jį šio meno atvyksta mokytis ir šunų kirpyklų bei gyvūnų SPA centrų atstovai, kurie taip pat šias technikas pritaiko savo versle.

Taivanietis tiki šio masažo naudingumu gyvūnams ir skatina kuo labiau rūpintis savo augintiniais. Tik didelis dėmesys šuns sveikatai ir besąlygiška meilė gali jo gyvenimą prailginti ne vieną mėnesį.

www.tavogyvunas.lt Visos teisės saugomos. Be raštiško leidimo straipsnius perpublikuoti draudžiama.

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą