Mantas Vaitiekūnas įsigijo šunį, kurį anksčiau manė esant reto šlykštumo
2 Spa, 2021

Mantas Vaitiekūnas įsigijo šunį, kurį anksčiau manė esant reto šlykštumo

Ar galite patikėti, kad serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė, aktorius Mantas Vaitiekūnas dar visai neseniai nemėgo pudelių. Tačiau dabar aktorius neįsivaizduoja nė dienos be pudeliuko Niutono. Aktoriaus ir Niutono santykiai – pavyzdys visiems, kaip reikia mylėti keturkojį. Tačiau kodėl Mantas nemėgo pudelių?

„Aš nelaikiau jų šunimis, man buvo reto šlykštumo šunys. Nemėgau jų ir viskas. Aš galvojau, jeigu turėsiu gyvenime šunį, tiki ne pudelį“, – sakė Mantas.

Pudelių veislės atstovą Mantas Vaitiekūnas sutiko vaikštinėdamas sostinės senamiestyje su savo širdies drauge Aira. Kai išvydo aktorius tokį gražuolį, iškart susižavėjo. Tačiau kai aktorius su mylimąja nusprendė įsigyti pudeliuką, nė negalvojo, kad visai šeimai reikės pereiti vadinamąjį „feiskontrolą“.

„Vaikai, aišku, kad gerai reagavo. Bet mes supratome, kad mes ne vaikams čia tą šuniuką įsigijom, mes įsigijom sau. Kad vaikai neš atsakomybę, naivu tikėtis, jie turi atsakomybę, jie prižiūri jį, išveda, bet čia buvo mūsų projektas“, – sako aktorius. Mantas Vaitiekūnas teigia, kad į šeimą atkeliavęs Niutonas labai stipriai pakeitė šeimos gyvenimą.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

MAŽŲ ŠUNŲ VEISLIŲ SVEIKATOS YPATUMAI IR PROBLEMOS

KAIP PAGERINTI ŠUNŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą