Labradorų veislės šuniuko užsigeidęs suvalkietis liko ir be augintinio, ir be pinigų
9 Bal, 2021

Labradorų veislės šuniuko užsigeidęs suvalkietis liko ir be augintinio, ir be pinigų

Šią savaitę du marijampoliečiai kreipėsi į policiją, teigdami, jog juos apgavo šuniukų pardavėjai. Populiariame skelbimų portale esančiais pasiūlymais susivilioję vyrai prarado po 200 ir 300 eurų. Nors apie internete knibždančius tariamus pardavėjus bei patarimų, kaip jų apsisaugoti, viešoje erdvėje informacijos yra apsčiai, tačiau aferistai vis dar suranda aukų.

Iš svetimų klaidų nepasimokė ir 62 metų marijampolietis, nusprendęs įsigyti taksų veislės šuniuką.

Vyras susisiekė su skelbimo autoriumi, suderėjo, jog už šunelį mokės 800 eurų. Marijampoliečiui nekilo įtarimas, kai keturkojo pardavėjas paprašė pervesti 300 eurų avansą. Vos tik pinigai atsidūrė tariamo pardavėjo nurodytoje sąskaitoje, apsimetėlis šuniuko savininkas nebeatsiliepė į telefono skambučius. Ketvirtadienį į policiją kreipėsi apgautas 36 metų marijampolietis.

Jis teigė, jog portale rado skelbimą apie parduodamą labradorų veislės šunelį ir paskambino pardavėjui. Šis marijampoliečio paprašė pervesti 200 eurų avansą ir patikino, jog pasirašys pirkimo bei pardavimo sutartį, kai pirkėjas atvažiuos atsiimti šunelio į Alytų. Vyras pinigus pervedė, o pardavėjas pasielgė pagal tradicinį sukčių scenarijų – į skambučius nebeatsiliepė.

Marijampolietis buvo atkaklus – nuvažiavo į Alytų, susirado skelbime nurodytą adresą. Tačiau namo gyventojai tik gūžčiojo pečiais ir tikino, jog niekada jokių šuniukų jie nepardavinėjo.

Loreta Juodzevičienė

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

12 MĖNESIŲ KALĖJIMO ARBA 10.000 EURŲ BAUDA UŽ SKRIAUDŽIAMĄ AR IŠMESTĄ GYVŪNĄ!

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą