7 Rgp, 2018

Kviečiame į šventę atsakingiems šeimininkams ir jų keturkojams draugams!

Ar žinote, kuo ypatinga šių metų rugpjūčio 25-oji? Ogi VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ švęs savo 6-ąjį gimtadienį! Šią progą kartu paminėti kviečiami visi vilniečiai, miesto svečiai ir, žinoma, geriausi žmogaus keturkojai draugai. Vilniuje, Vingio parke, nuo 12 val. susirinkusiųjų laukia edukacinės paskaitos, linksmi konkursai, dovanos, vaišės ir pramogos!

„Mums jau šešeri metai – daug nuveikta per šį laikotarpį ir dar daugiau nuveiksime ateityje, kad mūsų keturkojams bičiuliams būtų gera gyventi šalia mūsų. Esame dėkingi gyvūnų gerovei neabejingiems žmonėms, kurie yra mūsų atrama kasdieniame darbe. Tad kviečiame visus visus, vilniečius, miesto svečius, augintinius, švęsti su mumis kartu! Su GGI komanda ruošiame nuostabų renginį, kuris bus ne tik smagus, bet ir naudingas“, – sako „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ įkūrėja Beatričė Vaitiekūnaitė.

„GGI 6“ šventėje vyks specialistų, veterinarijos gydytojų bei Lietuvos Respublikos muitinės kinologų paskaitos apie augintinio mitybą, skiepus, profilaktiką, auklėjimą ir dresūrą. Laisvo stiliaus pasirodymu džiugins Grėtė ir jos augintinis Eltonas. Savo sportines galimybes išmėginti galėsite jau tradicinėmis tapusiose lenktynėse su šunimi.

Viso renginio metu taip pat galėsite nemokamai konsultuotis apie savo augintinio mitybą, sveikatą, šunų kailio priežiūrą ir kirpimą su tos srities specialistais. Čia gausite visą reikiamą informaciją apie gyvūno palikimą viešbutyje. Turėsite galimybę sužinoti apie gyvūnų reabilitaciją po paralyžiaus. Maža to, atvykę kartu su augintiniu, galėsite nemokamai nukirpti jam nagus! Visi šventės dalyviai gaus nuolaidą pavalgyti šalia veikiančioje kavinėje.

Ir tai dar ne viskas! Kiekvienas apsilankęs galės sudalyvauti GIMTADIENIO LOTERIJOJE, žaisti žaidimus be pralaimėjimų. Šiemet prizinis fondas išties įspūdingas! Na ir, žinoma, kviesime sužinoti apie visus „Gyvūnų gerovės iniciatyvų“ vykdomus projektus, tapti GGI draugu ar net komandos nariu!

Ir pabaigai… Koks gi gimtadienis be torto? Kantriausieji renginio pabaigoje gaus gabaliuką nuostabaus veganiško torto!

Susitikime rugpjūčio 25 d. 12 val. Vingio parke, Vilniuje!

Dėkojame tiems, be kurių ši šventė neįvyktų: „Royal Canin“ ir jų mitybos specialistui Tomui Grėbliūnui, „Pet City“ ir jų veterinarijos gydytojai Margaritai Rukštelytei, „Latino Magijai“ ir šunų kirpėjai Žydrei Pakalnytei, „Chaikai“ už nuostabų gimtadienio tortą, „Skriejančiai kulkai“ ir jos savininkei Jekaterinai Stepanovai, „Tuci“ ir jų šunų reabilitacijos ekspertei Jurgitai Volčatskaitei.

„Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ švęs savo 6 – ąjį gimtadienį© Organizatoriai
„Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ švęs savo 6 – ąjį gimtadienį© Organizatoriai

Pagrindinė nuotrauka: Vilniuje švenčiama pirmoji Šuns diena © Laura Urbonavičiūtė

Informacijos šaltinis:

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą