4 Sau, 2022

Kur įsigyti kokybišką maistą ir vaistų gyvūnams?

Įsigydami naminį augintinį, mes tuo pačiu įsipareigojame juo rūpintis, aprūpinti kokybišku maistu bei esant poreikiui užtikrinti tinkamą jo gydymą ir priežiūrą. Tenka pripažinti, kad ne visais atvejais gyvūnas teikia vien tik besąlygišką džiaugsmą, būtent tais atvejais, kuomet šeimininkai susiduria su augintinio ligomis.

Kalbėdami apie ligas, mes neturime mintyje tam tikrų traumų, kurios po kurio laiko užgyja. Čia kalbame apie atvejus, kuomet gyvūnas susiduria su liga, kuri nepasitraukia, dėl ko būtina išskirtinė priežiūra. Tokiais atvejais reikalingas specialus kokybiškas maistas, papildai arba net vaistai, kurių neretai nerasime įprastoje gyvūnų prekių parduotuvėje.

Veterinarijos vaistinė Vilniuje „Greitoji Žirafa“, kartu siūlo ir veterinarijos klinikos paslaugas, todėl labai gerai žino, ko reikia jų pacientams ir kitiems klientams. Asortimente galima rasti itin platų kokybiško sauso ir šlapio maisto šunims bei katėms pasirinkimą, papildų, priežiūros priemonių ir vaistų gyvūnams. O čia dirbantys specialistai tuo pačiu gali suteikti ir profesionalią konsultaciją augintinio priežiūros ar su gydymu susijusiais klausimais.

Tiesa, didmiesčiuose tai jokia problema, tiek kalbant apie kokybiško maisto, tiek gydymo paslaugų pasirinkimą. Kur kas didesnis iššūkis tai yra mažesniuose miesteliuose, todėl augintinių šeimininkams tenka ieškoti tam tikrų alternatyvių sprendimų. Vienas iš jų – tai prekių pirkimas internetu, kuris iš tiesų visiškai panaikina atskirtį tarp didelių miestų ir mažesnių miestelių.

Įsigyti gyvūnų prekes internetu yra taip pat patogu, o kartais net ir patogiau, kadangi tam net nereikia išvykti iš namų. Prekės pristatomos klientui patogiu adresu į namus ar biurą arba į arčiausiai namų esantį pasirinktą paštomatą. Dėl maisto pasirinkimo visuomet galima pasikonsultuoti su specialistu svetainėje nurodytais kontaktais.

Perkant gyvūnų maistą, labai svarbu atkreipti dėmesį į jo sudėtį, veterinaro rekomendacijas ir gyvūno poreikius. Maistą rinktis reikėtų atsižvelgiant į gyvūno sveikatos būklę, pasirūpinti reikalingais papildais ir vaistais. Jeigu gyvūnas turi tam tikrų problemų su šlapimo takais, virškinimu ar antsvoriu, būtinai reikėtų rinktis atitinkamos gydomosios linijos maistą. Dažniausiai jį paskiria veterinaras gyvūno gydymo metu, todėl patiems tuo užsiimti nereikėtų.

Informacijos šaltinis: https://www.greitojizirafa.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

PATARIMAI, KAIP PAĮVAIRINTI KAČIŲ MITYBĄ

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

KAIP PAGERINTI ŠUNŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

NAUJA AMERIKIEČIŲ STAFORDŠYRO TERJERŲ VADA VEISLYNE „ANGELO BUČINYS“

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą