Kokį gyvūną įžiūrėjote? Įdomus faktas apie jūsų asmenybę
16 Bal, 2019

Kokį gyvūną įžiūrėjote? Įdomus faktas apie jūsų asmenybę

Pažvelkite į paveikslėlį. Kokį padarą pirmiausia įžiūrėjote? Jūs pasąmoningai renkatės tą gyvūną, kuris jums artimiausias. Taip į jus prabyla pati jūsų esmė.

Balandis

Balandis.
Balandis.

Balandis simbolizuoja taiką ir viltį. Jūsų siela tokia švari, kaip sniegas kalno viršūnėje. Matote šviesą visame kame, su kuo susiduriate, ir dar turite gebėjimą suteikti vilties kitiems žmonėms.

Drugelis

Drugelis
Drugelis

Drugelis asocijuojasi su grožiu ir gyvenimo malonumais. Jūs žinote, kad gyvenimas teka greitai ir reikia naudotis kiekviena akimirka. Nekenčiate plepalų ir nuobodulio. Esate beveik įsitikinę, kad pasaulis – tai pieva, pilna gėlių, kurios skirtos jums. Jūsų siela ryški ir spindinti. Tai taip gražu, kad žmonės žiūri į jus apstulbę.

Erelis

Erelis
Erelis

Erelis simbolizuoja laisvą dvasią. Jūs – nuotykių ieškotojas. Skraidote aukštai ir žinote, kad to nusipelnėte. Esate ambicinga, stipri asmenybė ir matote tai, kam lieka akli kiti. Jums nepatinka, kai jus apriboja. Jūsų siela kilni. Jos jėga ir nepriklausomybė vienu metu ir traukia, ir atstumia žmones.

Šuo

Šuo
Šuo

Šuo simbolizuoja ištikimybę ir šeimą. Kai reikalas susijęs su tų, kuriuos jūs mylite, poreikiais, elgiatės kaip visiškai nesavanaudis žmogus. Labiausiai šiame pasaulyje branginate žmonių gyvenimą ir jų laimę. Esate patikimi ir mėgstate bendrauti. Jūsų draugijoje žmonės jaučiasi saugūs. Jūsų siela švyti džiaugsmu ir meile. Ji glaudžiai susijusi su aplink jus esančių žmonių sielomis.

Vilkas 

Vilkas 
Vilkas

Vilkas – atsiskyrėlio simbolis, nepaisant to, kad iš tiesų šie gyvūnai gyvena gaujomis. Jeigu pirmiausia pastebėjote vilką, tai reiškia, kad mėgstate ribotą bendravimo ratą. Kai prisireikia į savo aplinką įsileisti kokį nors naują žmogų,esate priekabūs. Branginate save ir savo laiką. Jūsų sieloje dera ramybė ir išmintis. Ir visgi ji švelni, dėl šios priežasties ją reikia saugoti.

Maldininkas

Maldininkas
Maldininkas

Maldininkas daugelyje kultūrų yra šventas vabzdys. Jeigu pasirinkote maldininką, vadinasi, esate vienišius ir tai jūsų nė kiek nejaudina. Nekenčiate tuščiažodžiavimo. Stengiatės vengti didelių ir triukšmingų kompanijų, bet šis faktas nereiškia, kad nemokate bendrauti. Esate protingi, atsargūs ir net mokate manipuliuoti kitais žmonėmis, jeigu jums reikia. Be to, jus traukia paslaptys.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

GELTONAS KASPINAS ANT PAVADĖLIO – KĄ JIS REIŠKIA IR KAIP ELGTIS ŠALIA TAIP PAŽYMĖTO GYVŪNO

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą