Klaipėdoje žmona įdavė vyrą dėl nužudytų augintinių
14 Lap, 2019

Klaipėdoje žmona įdavė vyrą dėl nužudytų augintinių

Klaipėdos krašte – šiurpus šunų nugalabijimas. Pareigūnai tikrina įtarimus, kad norintis emigruoti vyras pats nužudė ir užkasė savo augintinius. Pastarųjų pasigedo vyriškio žmona, kuri esą ir iškvietė policijos pareigūnus. Šie šunis rado jau iškastus ir numestus voljere. Įspėjame, kad jautrius žiūrovus vaizdai gali šokiruoti.

Policija ir gyvūnų globotojai šturmuoja sodybą Klaipėdos rajone Senosios Įpilties kaime. Pareigūnai tikrina skundą, kad namo kieme nužudyti ir užkasti du šunys. Ir iš tiesų – gyvūnų globėjai juos randa iškastus ir tarsi pasityčiojant žemėtus sumestus voljere, kuriame šie ir gyveno.

Kur buvo užkasti šunys, galima tik spėti. Tačiau ekspertai mano, kad štai čia, šalia šiltnamio esančiame darže, kuriame savininkai anksčiau ramių ramiausiai augino daržoves.

Policijai beldžiantis į sodybos savininkų duris, niekas jų neatidaro. Gyvūnų globėjų žiniomis, šunis galimai nužudė emigruoti planuojantis namo savininkas. Augintinių pasigedusi jo žmona esą ir iškvietė policiją.

„Pats savininkas savo šunis užmušė ir užkasė savo kieme. Kiek žmonės yra girdėję, galimai išvyksta į užsienį ir paprasčiausiu būdu atsikratė savo naštos“, – sako gyvūnų globos įstaigos atstovė Eglė Mulevičiūtė.

Pareigūnai sako, jog sodyboje lankosi pirmą kartą ir savininkai jiems nėra žinomi. Tuo, kad jų kaimynas galimai nužudė savo augintinius, kaimelio gyventojai negali patikėti.

Šokiruoti žinios, kad dažnai čia matyti šuneliai – nugalabyti, žmonės susigraudina:

„Jų, jų buvo, vienas pilkas buvo, kalytė ta pilka. O kitą mamos pasiėmę, nes mama į užsienį išvykusi yra.“ „Tokie pat kaip ir aš. Aš turiu kačiuką, auginu mažiuką. Ir mes visi mylim čia gyvūnus. O jie šuniukus turi. Ir aš nežinau, kad būtų girdėti, kad jie prasižengtų ar paimtų, ar pavogtų ką, nebuvo girdėti.“

„Nieko negaliu blogo pasakyti iš tikrųjų. Normaliai susišnekam, normaliai sukalbam. Negaliu pasakyti, kad jie būtų kokie blogi buvę. Bet jei jau taip padarė, tai nežmogiška.“

Tiesa, žodis po žodžio kaimynai prasitaria, kad sodybos savininkas praeityje yra skriaudęs kitus šunis:

„Aš net negaliu pagalvoti kodėl. Na, jis, sakė, jau seniai buvo irgi tokių nesąmonių padaręs kažkada.“ Prieš mėnesį toje pačioje seniūnijoje netoli šio kaimo vyras pakorė didelį šunį ir paliko daržinėje pūti. Įtariama, kad jis taip pasielgė norėdamas užsidirbti pinigų svaigalams.

Gyvūnų globėjai sako, kad parsinešę augintinį žmonės turi prisiimti atsakomybę, jį auginti iki natūralios mirties. Blogiausiu atveju yra daug galimybių su augintiniais atsisveikinti kitaip.

Šiurpus atvejis© Organizatoriai
Šiurpus atvejis© Organizatoriai
Vakarų ekspresas

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą