Kaip išmokyti katę atlikti reikalus tualete „žmogiškai“?
30 Sau, 2019

Kaip išmokyti katę atlikti reikalus tualete „žmogiškai“?

Tikriausiai nėra tokio katės augintojo, kuris nesvajotų išmokyti savo augintinės tualetinių gudrybių – tokių, kad nereikėtų tvarkyti jos dėžutės su smėliuku. Kaip išmokyti katę daryti į tualetą „žmogiškai“?

Mokymo metu tualeto duris teks laikyti atidarytas. Dėžutę su smėliuku ar pjuvenomis padėkite ant uždengto unitazo dangčio. Tegu katė įpranta daryti ten.

AR ĮMANOMA KATINĄ IŠMOKYTI NAUDOTIS ŽMONIŲ UNITAZU?

Po trijų mėnesių smėliuką ar pjuvenas išpilkite. Katė turi įprasti daryti be jų, į tuščią dėžutę. Duris į tualetą palikite atidarytas tik kai išeinate iš namų. Jei namuose yra žmonių, jas uždarykite. Katė turi išmokti paprašyti atidaryti jai duris – prireikus ji ims jas draskyti ir kniaukti.

Dar po trijų mėnesių tuščią dėžutę įstatykite į unitazą. Ir dar po trijų mėnesių ją išvis išimkite. Svarbus momentas – kaip elgsis katė, neradusi dėžutės įprastoje vietoje? Geriausiu atveju jai jos nebereikės ir ji viską padarys į unitazą. Jei murklė nervinsis ir nedarys nieko, pabandykite paskutinį mokymo etapą pratęsti dar kuriam laikui.

Mokydami katę „žmogiškai“ atlikti savo reikalus tualete, atminkite, kad tai – bailūs ir drovūs padarėliai. Todėl, kai pamatysite ją einant į tualetą naudotis dėžute ar unitazu, palikite vieną, netrikdykite jos bereikalingu dėmesiu.

Mokymo laikas netrumpas, todėl būkite kantrūs ir nepraraskite meilės savo augintinei – tai atsipirks!

Informacijos šaltinis:

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą