Kad namuose nebesilankytų anyta, įsigijo tarantulą
14 Geg, 2019

Kad namuose nebesilankytų anyta, įsigijo tarantulą

Kad ir kaip stipriai mylite savo antrąją pusę, tai dar nereiškia, kad tokie pat malonūs jausmai užplūsta pamačius jos artimuosius. Sutarti su vyro ar žmonos tėvais nėra lengva, tačiau siekiant, kad šeimoje nebūtų pykčių, vyrautų draugystė ir artumas, galima pasistengti. Vienas vyras pasielgė priešingai. Siekdamas, kad uošviai niekada nebeužsuktų į svečius, jis įsigijo tarantulą.

Tinklalapyje „Reddit“ vienas anonimu išlikti norėjęs internautas užsiminė, kad jo uošviai – nepakenčiami. „Privatumas jiems nieko nereiškia, o ir mano žmona atsisako nustatyti bet kokias ribas, – pasakojimą pradėjo jis. – Kiekvieną dieną, iš anksto nepranešę, jie užsuka aplankyti mano žmonos, pažaisti su mūsų vaikais. Aš ne tik niekada nepailsiu nuo nuolatinio anytos niurzgėjimo, bet ir neturiu jokio privatumo.“

Vyras atskleidė, kad jo anyta – arachnofobė. Tai reiškia, kad moteris labai bijo įvairaus dydžio vorų. Jis sugalvojo, kaip šią fobiją paversti naudinga sau, ir ėmėsi drastiškų veiksmų.

„Prieš keletą mėnesių ji tiesiog pametė galvą, kampe pamačiusi nejudantį mažą voriuką. Ją ištiko panikos priepuolis. Taigi, pagalvojau, kad įsigijus tarantulą jis taps prevencine priemone ir apsaugos mūsų namus nuo anytos apsilankymų. Voras apsigyveno dideliame terariume svetainėje, – tęsė pasakojimą vyras. – Prieš tai pasiteiravau žmonos, ar galėtume įsigyti tokį egzotinį gyvūną, tačiau tikrojo tokio poelgio tikslo jai neatskleidžiau. Planas puikiai suveikė. Žmonos tėtis vis dar užsuka į svečius, tačiau jos mama negali būti tame pačiame pastate, kaip ir šis voras.“

Vyras kitų tinklalapio lankytojų pasiteiravo, ar toks jo elgesys nėra labai blogas, ar neatskleidęs tikrosios voro įsigijimo priežasties žmonai jis turėtų jaustis kaltas.

„Kelerius metus ji ignoravo mano prašymus uošviams nustatyti tam tikras ribas. Nemanau, kad turėjau kitą pasirinkimą. Be to, tarantulas – šaunus augintinis“, – sakė jis.

Daugelis internautų tikino, kad krimstis dėl to vyriškis neturėtų. Juk prieš įsigydamas vorą jis pasiteiravo savo žmonos, ar gali tai padaryti. Be to, ji tikrai žinojo apie savo mamos fobiją.

Kiti pridūrė, kad galbūt jo žmona sutiko su šia naujo augintinio idėja, nes pati giliai širdyje jautėsi pavargusi nuo kasdien besilankančių tėvų, tačiau nenorėjo to garsiai pripažinti.

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą