14 Vas, 2018

Išsiaiškinta, kodėl negalima žiūrėti katėms į akis

Prieš atsakant, kodėl negalima žiūrėti katėms į akis, prisiminkite, kaip jūs jaučiatės, kai kiti žiūri tiesiai jums į akis. Nemalonu? Sunku? Tačiau jeigu dauguma žmonių mano, kad žiūrėjimas tiesiai į akis yra nuoširdumo ir atsidavimo ženklas, katėms – tai agresijos ženklas.

Šie gyvūnai gali užpulti, apdraskyti arba pašiaušti kailiuką. Žinoma, turbūt jus domina, ar visos katės, žiūrint joms į akis, pradeda agresyviai elgtis? Pasirodo, kad į įkyrų žmogaus žvilgsnį reaguoja tik naminiai gyvūnai. Laukinės katės, atvirkščiai, nekreipia į tai dėmesio.

Nežiūrint į tai, kad katės nemėgsta, kai žmonės žiūri joms į akis, pačios neatsisako stebėti jų iš šalies. Šie naminiai gyvūnai iš šeimininko žvilgsnio supranta, ką jis rezga ar nori pasakyti. Būtent žvilgsniu galima užkariauti pūkuoto gyvūnėlio širdį. Reikėtų nepamiršti, kad katinai yra prijaukinti gyvūnai, jie bijo, jie nori šilumos ir rūpesčio, o ne jausti pavojų.

Nepamirškite, kad katės yra kerštingi gyvūnai, todėl rekomenduojama žiūrėti į juos ne įkyriai, o trumpai, tarsi atsitiktinai.

Parengė Evelina Barosytė

Informacijos šaltinis:

TAIP PAT SKAITYKITE:

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

KĄ PRIVALU APLANKYTI GYVŪNŲ MYLĖTOJAMS ŠIĄ VASARĄ

9 IŠSKIRTINĖS ŠUNŲ VEISLĖS, KURIAS PAMILSITE IŠKART!

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ VETERINARIJOS KLINIKĄ SAVO AUGINTINIUI?

AUGINTINIS MAŽAME BUTE. KAIP SUTAUPYTI VIETOS IR SUTEIKTI GYVŪNUI KOMFORTĄ

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą