Iš šunų kaupikės gniaužtų išgelbėta Beilė – švelnaus charakterio kruopa, kuri nesišeria
12 Rgs, 2023

Iš šunų kaupikės gniaužtų išgelbėta Beilė – švelnaus charakterio kruopa, kuri nesišeria

2023 m. liepos mėnesį į VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (GGI) kreipėsi asmuo, kuris nurodė, kad Josvainių kaime „kaupiami“ gyvūnai. Nors savininkė atrodo mylinti gyvūnus, tačiau tiek gyvūnų ji prižiūrėti nei gali, nei išgali. Vieni gyvūnai pririšti grandinėmis prie būdų, kiti – gyvena viduje. Neaišku apskritai, kiek jų yra. Gyvūnai ne visada pamaitinami, pagirdomi. Sąlygos neatrodo tinkamos.

Su pagalbos prašymu kreipėmės į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą (VMVT). Nors dar oficialaus atsakymo GGI negavo, jau žinome, kad VMVT, pasitelkę į pagalbą „Lietuva – gyvūnams“ savanorius, paėmė kelis šunelius, kurie šiuo metu jau ieško naujų namų. Gera žinia, kad vienas jų jau rado namus, tačiau – kitas dar ne. Beilė jau pasiruošusi keliauti į mylinčius namus. Ką tik po SPA malonumų, pilnai sutvarkyta, 2-ejų metų, nukirminta/nublusinta, paskiepyta, paženklinta. Verta paminėti, kad mergaitė nesišeria! Ir yra praktiškai kruopa, sverianti iki 10 kg.

GGI nuotr.
GGI nuotr.

Tikra panelytė – švelni ne tik kailiuku, bet ir savo charakteriu. Draugiškai pasitinka tiek žmogų, tiek keturkojus. Beilė moja savo švelnia, švelnia uodegyte ir liūdi laukdama savo naujo šeimininko žiūrėdama pro narvo groteles. Dėl Beilės įsišuninimo susisiekite telefonu +37061614201.

GGI primena, kad gyvūnai – ne pinigai ar daiktai, kad juos reikėtų kaupti. Greičiausiai tie, kurie nesusimąstydami kaupia gyvūnus, to nepaskaitys, bet jį gali perskaityti jo kaimynas, giminaitis, vaikas ar anūkas.

Paprotinkite tokius žmones, kad nekankintų gyvūnų. O jei nepavyksta susikalbėti – nelikite abejingi – praneškite VMVT arba GGI.

„Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą