Į Baltuosius rūmus sugrįžta gyvūnai: Joe Bideną kabinete lydės du keturkojai
21 Lap, 2020

Į Baltuosius rūmus sugrįžta gyvūnai: Joe Bideną kabinete lydės du keturkojai

Po ketverių metų, kol JAV valdė prezidentas Donaldas Trumpas (74 m.), į Baltuosius rūmus grįžta keturkojai augintiniai.

Joe Bidenas (77 m.) su pirmąja ponia Jill (69 m.) į prezidento rezidenciją įsikels 2021-ųjų sausį. Kompaniją jiems palaikys du vokiečių aviganiai: dvylikametis Champas ir dvimetis Majoras. Majoras gyvūnų prieglaudą paliko 2018-ųjų lapkritį. Aštuonis mėnesius prieš tai Bidenai globojo šunį, bet oficialiu šeimos nariu mažylis tapo tik 2018-ųjų lapkritį.

Champas į Bidenų šeimą įsiliejo 2008-aisiais, kai šeimininkai trijų mėnesių šunelį įsigijo iš veisėjų. Vardą augintiniui išrinko J.Bideno anūkės Maisie, Naomi ir Natalie. Šie keturkojai – pirmieji šunys, kurių letenėlės lakstys po Ovaliojo kabineto parketą po to, kai 2016-aisiais Baltuosius rūmus paliko Baracko ir Michelle Obamų Portugalijos vandens šunys Bo ir Sunny. Champas galės aprodyti Majorui Vašingtoną – su šeima jis jau gyveno Baltuosiuose rūmuose, kai J.Bidenas buvo B.Obamos viceprezidentu.

2017-aisiais, palikdama Baltuosius rūmus, Jill Biden sakė „The Washington Post“: „Iš mūsų visų Champui bus sunkiausia palikti šią vietą. Champas čia turi savo šeimą: jis praleisdavo čia 24 valandas su personalu ir apsaugos komanda, kurie maitindavo jį mažais šunų sausainukais tiesiai iš rankų.“ Prezidentas D.Trumpas sulaužė ilgiau nei šimtmetį trukusią tradiciją. Tapęs Baltųjų rūmų šeimininku, Donaldas nusprendė nesirūpinti jokiu augintiniu. Šio apsisprendimo priežastis jis paaiškino praėjusiais metais Teksase: „Neprieštaraučiau, bet  sakau nuoširdžiai: aš neturiu tam laiko. Kaip aš atrodyčiau, Baltųjų rūmų veja vedžiodamas šunį?

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

KĄ DOVANOSIME ŠIAIS METAIS SAVO AUGINTINIAMS? GERIAUSIA KALĖDINĖ DOVANA JŪSŲ GYVŪNUI!

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą