Gyvūnų gynėjai siūlo 1000 eurų kailių fermeriams
20 Lap, 2019

Gyvūnų gynėjai siūlo 1000 eurų kailių fermeriams

Gyvūnų apsaugos organizacija „Tušti narvai“ šiandien paskelbė, kad duos 1000 eurų ūkininkui, kuris leis nufilmuoti, kaip kailinių žvėrelių fermose nužudomi gyvūnai.

Organizacijos teigimu, nauja apklausa rodo, kad net 89 proc. lietuvių nežino, kaip Lietuvoje dėl kailio žudomi gyvūnai. Skelbime, išspausdintame laikraščiuose, prašoma leisti nufilmuoti paskutinę audinių dieną kailių fermose bei dujų kameros vidų, kol joje dusinami gyvūnai. Už leidimą tai filmuoti ir paskui parodyti visuomenei „Tušti narvai“ siūlo sumokėti.

Šeštadienį organizacija paviešino panašų skelbimą, kuriame kailių fermerių prašė leisti nufilmuoti audinių žudymą, tačiau šiandien „Tušti narvai“ siūlo už tai 1000 eurų.

Gyvūnų apsaugos organizacijos „Tušti narvai“ skelbimai© Organizatoriai
Gyvūnų apsaugos organizacijos „Tušti narvai“ skelbimai© Organizatoriai

Po pirmojo skelbimo nesulaukus jokios reakcijos iš fermerių organizacija teigia pakeitusi taktiką.

„Pirmuoju skelbimu apeliavome į jų deklaruojamą skaidrumą, šiuo apeliuojame į jų norą užsidirbti,“ – teigė „Tušti narvai“ vadovė Gabrielė Vaitkevičiūtė.

„89 proc. lietuvių nežino, kaip dėl kailio žudomos audinės. Manau, tai viena iš priežasčių, kuri leidžia šitam verslui taip ilgai egzistuoti mūsų šalyje, kai kitos Europos valstybės jį uždraudžia. Tiesa brangiai kainuoja ir už ją esame pasiruošę sumokėti. Jeigu atsiras žmogus, kuris leisti nufilmuoti ir visuomenei parodyti, kaip atrodo viena iš kailio pagaminimo stadijų, tie pinigai bus gerai panaudoti. Ypač turint omenyje, kad nuo to priklauso milijonų gyvūnų gyvybės ir kančia kailių fermose“, – komentavo G. Vaitkevičiūtė.

Informacijos šaltinis:

TAIP PAT SKAITYKITE:

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą