Girtuokliai kraupiai pamokė katę: savanoriai meldžia pagalbos
13 Vas, 2019

Girtuokliai kraupiai pamokė katę: savanoriai meldžia pagalbos

Prie tokių žiaurumo protrūkių negalima nei priprasti, nei jų ignoruoti. Socialiniuose tinkluose pasklidus pagalbos šauksmui, kad katytei Švenčionyse reikia skubios pagalbos, sekmadienio rytą „Naminukų“ savanoriai išlėkė į pagalbą.

Tai pasirodė visiškai jauna, patikli, benamė katytė, kuri tiesiog ne laiku pasimaišė po kojomis girtuokliams ir buvo „pamokyta“ spyriais į pilvą tik už tai, kad yra katė. Kaip sužinojo savanoriai, tai buvo „prevencija“, kad neatsivestų pavasarį kačiukų.

„Skamba klaikiai, o pasekmės skaudžios: iškritusi tiesioginė žarna, skausmingi šonai ir pilvas. Pasakysime tik tiek, kad katytė patyrusi tokį žmogaus žiaurumą, apžiūrima mūsų veterinarės murkė…

Tyliai murkė, su didžiausiu pasitikėjimu žvelgė tiesiai į akis ir kantriai leidosi daryti viską, ką reikia. Tokiais momentais supranti, kad gyvūnai neturi nei pykčio, nei keršto, nei nuoskaudos jausmo. O kartais neturi ir juos apsaugančios baimės“, – rašoma pranešime.

Katytės Ajos laukia operacija, o gal net kelios.
Katytės Ajos laukia operacija, o gal net kelios.

Katytės Ajos laukia operacija, o gal net kelios. Dabar ji ruošiama žarnos atstatymo operacijai ir sterilizacijai, tačiau yra tikimybė, kad jei viskas nesiklostys pagal geriausią scenarijų, teks trumpinti žarną ir tvirtinti ją prie išangės.

„Labai prašome draugų pagalbos ir palaikymo gelbstint Ają. Jeigu galite prisidėti prie laukiančių operacijos ir gydymo išlaidų bent po truputį, būsime visiems labai dėkingi“, – prašo „Naminukų“ savanoriai.

Jei esate šio žiauraus įvykio liudininkai Švenčionyse ir žinote asmenis, suspardžiusius katytę, bei galite tą paliudyti policijoje, prašome susisiekti tel.nr. 8 648 30077, VšĮ „Naminukai“.

Nuotrauka: VšĮ „Naminukai“ nuotr.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ VETERINARIJOS KLINIKĄ SAVO AUGINTINIUI?

10 PRIEŽASČIŲ ĮSIGYTI AMERIKIEČIŲ STAFORDŠYRO TERJERĄ!

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą