Gailus katino kniaukimas prišaukė gelbėtojus, bet pats murklys dezertyravo
25 Geg, 2023

Gailus katino kniaukimas prišaukė gelbėtojus, bet pats murklys dezertyravo

Kelias paras Juodupės gyventojai girdėjo iš buto ketvirtame aukšte sklindantį gailų katino kniaukimą, bet priemonių ėmėsi tik tuomet, kai iš to buto pro lubas ėmė bėgti vanduo. Galop visą gelbėjimo istoriją baigė mitraus katino pabėgimas iš specialios kartoninės dėžutės.

Nenujautė, kad bus paguldytas į ligoninę 

Rokiškio rajone, Juodupėje, vieno daugiabučio namo Tekstilininkų gatvėje gyventojams savaitės pradžios rytas prasidėjo keistai. Kelias paras gyventojai girdėjo iš buto ketvirtame aukšte sklindantį gailų katino kniaukimą. Jie žinojo, kad visai neseniai šeimininkas priglaudė jauną katiną. Kniaukimas nervino, bet kai į butą apačioje pro lubas ėmė lašėti vanduo, visi sunerimo. Kaimynai ėmė belstis į buto duris, bet niekas jų neatidarė. Netrukus paaiškėjo, kad prieš kelias dienas pusamžis šeimininkas atsidūrė ligoninėje. Išvykdamas iš namų vyras greičiausiai nenumanė, kad bus paguldytas, todėl ir neprašė, kad kas nors iš kaimynų prižiūrėtų jo keturkojį. Tačiau po apžiūros medikai juodupiečio į namus jau neišleido ir paliko gydytis ligoninėje.

Šeimininkas katinui buvo palikęs vandens ir ėdesio, tad tikėjosi, kad nieko bloga nenutiks.

Reikėjo tik užsukti čiaupą

Autokopėčiomis pasiekę ketvirtą aukštą ugniagesiai atidarė balkono duris. Kambaryje rastu raktu jie iš vidaus atrakino buto duris ir įleido policininkus. Vamzdynas nebuvo trūkęs, tik virtuvėje iš blogai užsukto čiaupo lašėjo vanduo. Kaip tyčia, maišytuvo antgalis buvo nusuktas į šoną, todėl vanduo lašėjo ne į kriauklę, o tiesiai ant spintelės, nuo jos – ant grindų. Gelbėtojams beliko užsukti čiaupą ir bėdos neliko. Prie daugiabučio atskubėjo ir Juodupės seniūnas Valdas Adomonis. Reikėjo pasirūpinti katinu.

Iš dėžutės išsikrapštė 

Buvo sutarta, kad katiną, kol grįš šeimininkas, priglaus gyvūnų globėjai. Rainį seniūnijos darbuotojai įdėjo į popierinę dėžę, viršų užklijavo lipnia juosta ir sienelėje prabadė skylių, kad būtų kuo kvėpuoti. Tačiau į lauką išneštas katinas sugebėjo iš dėžės pasprukti. „Tik pamatėme, kad jis jau bėga per gatvę. Vienu žodžiu, dezertyravo“, – juokėsi seniūnijos galva. Keturkojo bėglio jiems nepavyko pagauti, nes jis žmonių artyn neprisileido. Su gyventojais tada visi gražiuoju sutarė, kad jie pasirūpins pasprukusiu katinu – kieme paliks maisto ir vandens.

Panskliautas.lt Darius Krasauskas

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

12 MĖNESIŲ KALĖJIMO ARBA 10.000 EURŲ BAUDA UŽ SKRIAUDŽIAMĄ AR IŠMESTĄ GYVŪNĄ!

AUGINTINIO SEKIKLIS: KUO JIS NAUDINGAS?

BARF MITYBA – KAS TAI?

KAS PASIRŪPINS JŪSŲ AUGINTINIU ATOSTOGŲ METU? TRUMPAS GIDAS ŠEIMININKAMS, KUR PALIKTI AUGINTINĮ JUMS IŠVYKUS

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą