Fotosesija savo Jorkšyro terjerui susigundžiusi 30-metė iš Radviliškio r. neteko augintinio
7 Bal, 2021

Fotosesija savo Jorkšyro terjerui susigundžiusi 30-metė iš Radviliškio r. neteko augintinio

Susigundžiusi feisbuke gautu pasiūlymu Radviliškio rajone gyvūnų kirpėja dirbanti 30 metų moteris neteko savo Jorkšyro terjero šuniuko. Augintinio moteris neteko sumaniusi jam surengti fotosesiją.

Susigundė gautu pasiūlymu

Į policiją šuniuką praradusi Radviliškio rajono gyventoja kreipėsi vėlų penktadienio vakarą. Pareigūnams moteris papasakojo, kad dirba gyvūnų kirpėja, augina Jorkšyrų terjerą ir yra feisbuke susikūrusios tokios veislės šunų augintojų grupės narė. Prieš kurį laiką ši Radviliškio rajono gyventoja feisbuke gavo fotografu prisistačiusio asmens pasiūlymą surengti jos šuniukui fotosesiją. Taip pat savo profilį feisbuke turintis „fotografas“ tvirtino turįs ir fotostudiją Šiauliuose, kur galėtų gražiai nufotografuoti radviliškietės šuniuką. Gyvūnų kirpėja dirbanti ir savo augintinį išpuoselėjusi moteris pagalvojo, kad gražios nuotraukos tikrai nepakenktų – jos galėtų tapti ir gyvūnų kirpyklos reklama.

Šis Jorkšyro terjeras tapo sukčiaus grobiu. Pasisavinto šuns nuotr.
Šis Jorkšyro terjeras tapo sukčiaus grobiu. Pasisavinto šuns nuotr.

Augintinį perdavė kurjeriui

Moteris ėmė tartis dėl fotosesijos. Ją atlikti pasisiūlęs fotografas primygtinai reikalavo, kad fotosesija būtų atlikta jo studijoje. Tai fotografo pasiūlymu susidomėjusią moterį šiek tiek nuliūdino – dėl karantino ribojimų kelionės tarp skirtingų savivaldybių pastaruoju metu buvo uždraustos. Išeitį pasiūlė pats fotografas. Jis pasakė, kad šuniuką moteris jam gali atsiųsti per kurjerius, o po fotosesijos kurjeriai augintinį sugrąžins namo. Su tokiu pasiūlymu sutikusi gyvūnų kirpėja penktadienį apie 16 valandą padavė šuniuką į namus atvykusiam kurjeriui.

Pradėjo ikiteisminį tyrimą

Vakare nesulaukusi savo augintinio moteris ėmė nerimauti. Jos nerimas dar labiau sustiprėjo, kai su fotosesiją pažadėjusiu fotografu nepavyko susisiekti nei telefonu, nei per feisbuką. Įtarusi, kad jos šuniukas galėjo būti paprasčiausiai pavogtas, šeimininkė kreipėsi į policiją. Dėl augintinio netekties patirtą žalą moteris įvertino 500 eurų. Šį pareiškimą gavę pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Ričardas Vitkus

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

12 MĖNESIŲ KALĖJIMO ARBA 10.000 EURŲ BAUDA UŽ SKRIAUDŽIAMĄ AR IŠMESTĄ GYVŪNĄ!

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą