Dingusio Berno zenenhundo Bruklino šeimininkė šaukiasi pagalbos: žada 700 eurų atlygį
25 Sau, 2022

Dingusio Berno zenenhundo Bruklino šeimininkė šaukiasi pagalbos: žada 700 eurų atlygį

Ukmergės rajone jau beveik mėnesį laiko vyksta berno zenenhundo paieškos, tačiau jos ir toliau bevaisės. Į portalą lrytas.lt kreipėsi moteris, kuri bijo, kad jos gyvūnas galėjo pateikti ir į daugintojų rankas, todėl prašo visų žmonių pagalbos, nes viešumas gali padėti surasti mylimą augintinį.

Gyvūnas dingo gruodžio 31-osios vakarą iš Ukmergės rajone esančio Lyduokių kaimo, grįžus po kasdieninio pasivaikščiojimo į kiemą. Nuo tos dienos šuns niekas daugiau nematė. Paieškos buvo vykdomos pamiškėse, miškuose, apleistuose pastatuose. Buvo kabinami skelbimai, klausinėjami žmonės, aktyviai ieškoma socialiniuose tinkluose. Fiziškai tikrinti ir kiti miestai. Tačiau visos pastangos buvo bevaisės, nes jokios informacijos apie galimą gyvūno buvimo vietą nėra gauta.

Dingęs šuo. Asmeninio albumo nuotr.
Dingęs šuo. Asmeninio albumo nuotr.

„Norime tikėti, kad jį kažkas priglaudė, galbūt Bruklinas turi naujus šeimininkus ne savo noru. Labai labai prašome visų atkreipti dėmesį, galbūt pamatysite mūsų Brukliną. Galbūt galite padėti jo ieškoti. Jei jis klaidžioja gali būti nuklydęs toli. Jį lengva pažinti iš snukučio. Viena pusė balta, kita ruda. Bus atsilyginta. Atlygis: 700 eurų“, – pagalbos prašo moteris.

Žmonių turinčių informacijos, prašoma susisiekti telefonu: 864739366‬.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

BACHUS – AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PAŠARO PAPILDAI SU AUGALINIAIS EKSTRAKTAIS

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

KAIP PAGERINTI ŠUNŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą