Baltųjų šunų karaliene tituluojama Janita iš Amerikos į Lietuvą parsivežė prestižinius apdovanojimus
11 Vas, 2019

Baltųjų šunų karaliene tituluojama Janita iš Amerikos į Lietuvą parsivežė prestižinius apdovanojimus

Visai neseniai baltųjų šunų karaliene tituluojama Janita Januškauskaitė-Plungė grįžo iš JAV, kur dalyvavo prestižinėje, vienoje didžiausių pasaulyje šunų parodoje ir į Lietuvą parvežė net keletą aukščiausio lygio apdovanojimų.

„Amerikoje yra viskas kitaip. Tai aukščiausias lygis savo profesionalumu, tai kaip krepšinyje – NBA lyga“, – laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakojo Janita.

Moteris Lietuvos garbę gynė su penkiais pačiais gražiausiais „Tauro Kennel“ veislyno šunimis. Janina laidoje atskleidė, kad lėktuve šunys net turėjo specialias vietas, kur augintiniai prižiūrimi 24 valandas.

Kartu su Janita į JAV vyko ir visas būrys pagalbininkų, kurie padėjo varžybų metu paruošti šunis.

„Tai yra prestižinis čempionatas. Laimėjome tarp geriausių Amerikos ir kitų šalių šunų. Čia atvyko dalyviai ir iš Kinijos, ir kitų šalių. Tai buvo neįtikėtina, kad tokia maža šalis kaip Lietuva pasiekė tokį rezultatą. Niekas negalėjo patikėti, kad mūsų šuo galėjo laimėti, esant tiek daug skirtingų teisėjų“, – kalbėjo J. Januškauskaitė-Plungė.

Janita su šuneliu Tauru Misoko gavo prestižinį „Multi Biss“ titulą, kurį suteikė net 32 šalių teisėjai, Tauras Misoko taip pat tapo visos Amerikos čempionu.

Laidoje Janita pasakojo, kad išauginti čempioną – sudėtingas ir daug pastangų reikalaujantis darbas: „Tam reikia trijų pagrindinių dalių – genetikos, charizmos ir darbo. Nuo pat mažens turime treniruotis ir siekti tikslų, kad laimėtų parodas“, – sakė Janita.

Moteris teigė, kad bet kokiam šuneliui yra ypač svarbi mityba. Ypač tiems, kurie nori, kad šuo turėtų švelnų kailį.

„Mityba yra ypač svarbi. Mūsų atveju baltas šuo yra potencialus alergikas, ir jam svarbi speciali dieta ir mityba. Dažniausia problema, kodėl šunys neturi balto kailio, kad žmonės iš pradžių juos maitina tinkamai, o vėliau pagaili ir pradeda duoti maistą nuo stalo arba maišyti maistus, nes šuniukai atsibosta. Tada prasideda dėmės ir alerginės reakcijos“, – laidoje kalbėjo Janita.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ VETERINARIJOS KLINIKĄ SAVO AUGINTINIUI?

10 PRIEŽASČIŲ ĮSIGYTI AMERIKIEČIŲ STAFORDŠYRO TERJERĄ!

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą