Autobusiuką nuvariusių ilgapirščių senoliai prašė grąžinti jame buvusį aklą ežiuką
23 Rgp, 2019

Autobusiuką nuvariusių ilgapirščių senoliai prašė grąžinti jame buvusį aklą ežiuką

Iš Anglijos didmiesčio Lidso centro šeštadienį buvo nuvarytas senyvo amžiaus poros autobusiukas. Tačiau labiau nei transporto priemonės automobilio savininkams gaila joje buvusio augintinio – aklo ežiuko. Baiminamasi, kad jei autobusiuko nepavyks rasti artimiausiu metu, gyvūnėlis neišgyvens.

Stepehnu vadinamas ežiukas buvo Veronicos ir Franko Tettų autobusiuke, kai šeštadienį apie 8.15 val. jį iš Lidso centro nuvarė ilgapirščiai.

80-metis F. Tettas BBC sakė: „Be ėdalo ir vandens jis ištvers ne ilgiau nei 4 ar 5 dienas. Po to jis paprasčiausiai nugaiš.“

Pora, vadovaujanti netoli Skantorpo esančiai gyvūnų klinikai „Andrew’s Hedgehog Hospital“, Stephenu rūpinosi nuo pat birželio, kai jis buvo rastas patyręs cheminių nudegimų.

77-erių Veronica, buvusi verslininkė, teigė, kad nuo pat tos dienos, kai autobusiukas buvo nuvarytas Frankui kraunant į jį prekes, juodu jaučiasi lyg nesavi ir nemiega naktimis.

„Man reikia mano ežiuko. Autobusiukas man nerūpi, jis pakeičiamas, bet ežiukas – ne. Išplatinau autobusiuką nuvariusiam asmeniui skirtas žinutes, kuriose rašiau, jog automobilį jis gali pasilikti, bet gal galėtų grąžinti ežiuką sveiką. Net atlygį pasiūliau“, – tęsė V. Tett.

Porai baisu net pagalvoti, kas gali nutikti vargšui jų mylimam gyvūnėliui. „Jis galėjo nugaišti iš bado ar dehidratacijos, laikinoje dėžutėje jis neturėjo jokio ėdalo ir vandens. Jis galėjo būti išmestas arba kažkur guli sužeistas, – tęsė moteris. – Stephenas atpažįsta mūsų balsus, tad jei kas nors pamatys dėžutę su ežiuku, pašaukite ežiuką ir jis turėtų ateiti.“

Ežiukais pora rūpintis pradėjo prieš 27 metus, kai išgelbėjo du mamos apleistus jauniklius.

Gyvūnus Veronica ir Frankas prižiūri tol, kol šie tampa pakankamai stiprūs ir gali savimi pasirūpinti. Tada ežiukai paleidžiami į laisvę, o labai rimtų ar nepagydomų traumų patyrę ežiai dalyvauja veisimo programoje.

Papildyta 18.18 val. 

Ežiukas grįžo pas šeimininkus. Jau nebesitikėję jo surasti, senoliai šį įvykį pavadino tikru stebuklu. Ežiuką netoli Lidso parko jo dėžutėje rado šunį vedžiojusi pora.

„Mano žmona atsiliepė į skambutį ir iškart pradėjo verkti. Buvome jau susitaikę su mintimi, kad ežiukas tikriausiai nebegyvas. Negalėjau tuo patikėti, – pasakojo Frankas. – Stebuklai vyksta. Manau, kad jis buvo šiek tiek pamaitintas ir pagirdytas, nes mums jį pasiėmus jis nebuvo išbadėjęs. Vos tik išgirdo mano balsą, jis priėjo prie dėžutės priekio ir į orą iškėlė savo nosytę.“

Stepheną radusi pora, norėdama grąžinti gyvūną jo išsiilgusiems šeimininkams, įveikė daugiau nei 96 km. Atlygio už ežiuko grąžinimą jie atsisakė.

reklama

„Juodu parsinešė ežiuką namo. Sakė negalėję jo ten palikti. Pasiūlėme jiems atlygį, bet jie liepė nekvailioti ir vietoje to paaukojo mūsų klinikai. Jie labai malonūs žmonės“, – tęsė Frankas.

Pilkos spalvos dėžutėje buvęs ežiukas rastas kartu su rankine, pilna klinikos vizitinių kortelių.

Pavogto autobusiuko kol kas rasti nepavyko.

Alfa.lt | Tiesa.com

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą