Audra smogė gyvūnų prieglaudai šalia Klaipėdos: dalis beglobių neteko vienintelių namų
14 Sau, 2022

Audra smogė gyvūnų prieglaudai šalia Klaipėdos: dalis beglobių neteko vienintelių namų

Naktį į penktadienį vėtra smogė VšĮ „Būk mano draugas“. Vos per keliolika sekundžių gamtos stichija prieglaudoje išvartė voljerus, suniokojo pastatus.

Šalia Klaipėdos įsikūrusios prieglaudos savanoriai aktyviai dirba ir Jurbarko krašte. Jie dalyvavo gelbėjant gyvūnus iš daugyklos, taip pat ir prievartauto ir luošinto Viešvilės kaitino bei kitose istorijose.

VŠĮ "Būk mano draugas" nuotr.
VŠĮ „Būk mano draugas“ nuotr.

Prieglauda šiuo metu prašo žmonių atvykti ir padėti, kuo greičiau sutvarkyti stichijos nusiaubtą teritoriją. Taip pat prašoma pagal galimybes paaukoti. Susisiekti su prieglaudos atstovais galima telefono numeriu +370 614 36617. Norintys paremti bėdoje gali tai padaryti internetiniame prieglaudos puslapyje. „Šį rytą praūžusi audra labai skaudžiai smogė mūsų gyvūnų globos namams. Kai kurie voljerai buvo nublokšti net 50 metrų. Viskas įvyko apie 9 val. ryto, sukilo trumpa, bet labai stipri gal 2 sekundžių vėtra. Visa laimė, kad nebuvo sužeisti į darbą atėję žmonės.

VŠĮ "Būk mano draugas" nuotr.
VŠĮ „Būk mano draugas“ nuotr.

Puolėme ieškoti gyvūnų, kurie išsigandę blaškėsi po prieglaudą, visą rytą juos gaudėme, laimei sužeistų kol kas taip pat neradome. Tačiau deja, didelė dalis gyvūnų neteko pastogių, kurias kūrėme daug metų. Išlaužti vartai, dalis tvoros. Labai prašome Jūsų pasidalinti ir prisidėti prie mūsų globotinių gyvenamųjų vietų atkūrimo“, – rašoma prieglaudos „Būk mano draugas“ žinutėje.

jurbarkosviesa.lt

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

BACHUS – AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PAŠARO PAPILDAI SU AUGALINIAIS EKSTRAKTAIS

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

KAIP PAGERINTI ŠUNŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

KRISTINOS VETERINARIJOS CENTRAS – VIENINTELĖ TOKIO POBŪDŽIO KLINIKA AUKŠTAITIJOJE!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą