Apleistas šuo slėpė didžiulę paslaptį: keturkojis virto pasauline sensacija
14 Lap, 2019

Apleistas šuo slėpė didžiulę paslaptį: keturkojis virto pasauline sensacija

Dar prieš kelias savaites šis šuo, vardu Wandi, buvo tiesiog visų užmirštas augintinis, neturintis namų.

Vieno Australijoje esančio namo galiniame kieme rastas keturkojis galiausiai atsidūrė gyvūnų prieglaudoje, tačiau niekas net neįtarė, koks tai šuo. Atlikti DNR testai parodė, kad Wandi yra labai retos Australų Alpių dingo veislės šuo. Alpių dingai yra vos viena iš trijų rūšių, kurias galima aptikti Australijoje, ir šioje šalyje tai yra laikoma nykstančia šunų veisle.

Australijos ir Ramiojo vandenyno mokslo fondo duomenimis, Australijos Alpių dingai yra nykstanti rūšis, kuri gali būti kone išnykusi dėl vyriausybinių veisimosi, medžioklės ir likvidavimo programų.

Pasak mokslinių šaltinių, tai pačios gryniausios veislės šuo, nes nėra kitų laukinių šunų, su kuriais galėtų kryžmintis. Australijos dingai lengvai išliko gamtoje, nors maždaug prieš 4000 metų jie čia buvo atvežti aborigenų kaip naminiai šunys. Turbūt tai vieninteliai likę grynakraujai priešistorinių naminių šunų palikuonys. Poruojasi vieną kartą per metus, jauniklius užaugina bendruomeniniais medžiotojais. Maitinasi driežais, triušiais, graužikais, o kartais ir vaisiais ar augalais.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą