Apie Kurilų Bobteilus iš pirmų lūpų Kurilų bobteilų veislynas SIGUR
22 Lap, 2018

Apie Kurilų Bobteilus iš pirmų lūpų: kurilų bobteilų veislynas SIGUR

Pirmąją kurilų trumpauodegių veislės katytę Yuką su vyru nusipirkome 2011 m. Sulaukę jos pirmųjų kačiukų, supratome, kad juos auginti mums yra labai didelis malonumas. Taip viskas ir prasidėjo…

Kurilų trumpauodegiai – ypatinga veislė! Ji įkūnijo visus mūsų lūkesčius, davė viską, apie ką galėjome tik svajoti! Tai šuo ir katė viename, namuose švaru, tvarkinga, nėra kačių kvapo, sugadintų baldų, išverstų vazonų ir visą laiką linksma ir jauku.

Plaukais aplipusių drabužių irgi nėra, nes kurilai šeriasi kitaip nei daugelis kitų kačių.

Apie Kurilų Bobteilus iš pirmų lūpų Kurilų bobteilų veislynas SIGUR1

Šios katės puikiai prisitaiko prie šeimininko gyvenimo būdo. Mėgstate ramius vakarus prie televizoriaus? Kurilas ištikimai tupės  šalia jūsų.. Po namus siautėja vaikų būrys – prie jų mielai prisidės ir katinėlis. Beje, net ir audringiausių žaidimų metu jis bus ypač švelnus su mažaisiais – neįbrėš, neįkas. Todėl ši veislė labai tinka šeimoms su vaikais.

Nenustebkite pamatę parke kartu su visa šeima vaikštinėjančią trumpauodegę katę – kurilai mielai palaiko kompaniją pasivaikščiojimų metu, atsiliepia šaukiami ir net… atneša numestą žaislą!

Neįtikėtina, kaip šie gyvūnai suvienija šeimas, suartina žmones, kaip sušildo namus! Jie prisipildo gyvybės ir meilės, nes gyvenimas ima suktis apie kurilą. Tai jis pasitinka pareinančius namo, tai jis prikrečia smagių išdaigų, apie kurias norisi papasakoti artimiesiems, tai jis ateina pamurkti į ausį, kai jautiesi pavargęs ar nusiminęs.

Visos katės mūsų veislyne mylimos ir lepinamos, kiekvienas kačiukas gauna daug dėmesio ir meiles. Kad būtų sveiki ir suteiktų daug džiaugsmo būsimiems šeimininkams, kačiukai nuo mažens gauna viską, kas geriausio, ir išmokomi tvarkos. 

Norite dar vieno šeimos nario ir draugo? Susipažinkite su kurilų trumpauodegiais ir greičiausiai pamilsite juos taip pat, kaip ir mes su vyru!

Apie Kurilų Bobteilus iš pirmų lūpų Kurilų bobteilų veislynas SIGUR1

Kačiukai socializuoti, labai žaismingi ir draugiški, ėda sausą maistą, tvarkingai naudojasi dėžute su kraiku ir draskykle.

Kiekvienas mūsų kačiukas palieka mūsų veislyną dehelmintizuotas  -10 dienų prieš kiekvieną skiepą//DRONTAL/, skiepai:1/as /PUREWAX/, mikročipuotas , 2/as  /PUREWAX RCPCh FeLV/ , su EuroVet pasu, WCF arba FIFe kilmės dokumentais.

Iš mūsų namų kačiukai iškeliauja ne anksčiau 14 -16 savaičių. Namams skirti gyvūnai jau būna sterilizuoti ir kastruoti. Su savimi į naujus namučius kačiukai išsiveža nedidelį kraitelį.   

Šiuo metu auginame dvi vadas nuostabių mažylių!

,,Q“ vada, gimusi 2018 09 09 dieną!

,,Q“ vada, gimusi 2018 09 09 dieną!

,,R“ vada, gimusi 2018 10 10 dieną!

,,R“ vada, gimusi 2018 10 10 dieną!
Nuoširdžiai Jūsų 
kurilų bobteilų veislyno ,,SIGUR“ savininkė  
Rita Gindželienė
 
Tel. : +370 620 58077
www.kurilubobteilai.lt
www.sigurbob.com

http://www.kurilubobteilai.lt/

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą