Anykštėnas įdavė draugę šiurpiai nugalabijo 4 mažylius
20 Lap, 2019

Anykštėnas įdavė draugę: šiurpiai nugalabijo 4 mažylius

Vienas anykštėnas policijai pranešė, kad buvusi 42 metų draugė nugalabijo 4 šuniukus. Vyras apie tai ryžosi prabilti tuomet, kai su moterimi susipyko. Moters Anykščiuose auginama kalė susilaukė palikuonių, tačiau šeimininkė nepanoro jų laikyti. Vyras teigė, kad anykštėnė šuniukus gyvus sudėjo į plastikinį maišą ir užkasė kieme.

Nurodytoje vietoje policininkai rado gaišenas. Jas apžiūrėjo Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai. Kaip vakar sakė šios tarnybos viršininkė Audronė Zdanevičienė, matyti, kad jaunikliai atsivesti neseniai. Dėl žiauraus elgesio su gyvūnais pradėtas tyrimas.

Anykščių policijos Veiklos skyriaus viršininkė Aušra Staškevičienė sakė, kad įtarimai moteriai dar nepareikšti ir ji neapklausta. Laukiama ekspertų išvadų, ar šuniukai buvo užkasti gyvi, ar ne. „Kaimuose nuo senų laikų paplitusi tokia žiauri praktika. Atsiveda kalė šuniukų, o kur juos dėti?“, – pasakojo anykštėnai. Žmonės jauniklius skandina, užkasa gyvus, uždusina maišuose, miške palieka gaišti iš bado.

Žiaurus elgesys su gyvūnais nustebino ir Anykščių seniūną Eugenijų Pajarską. Jo žiniomis, moteris dirba ir niekuo neišsiskiria iš gyventojų. Seniūnijos galva buvo nuvykęs į moters namus, tačiau juos rado užrakintus. Tada jis pasikalbėjo su anykštėnės kaimynais. Jie teigė nieko nežinantys.

Darius Krasauskas „Lietuvos rytas“

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

KAČIŲ VEISLĖS: TAJŲ KATĖ (THAI) – TAIKI, MEILI, SANGVINIŠKO TIPO BŪTYBĖ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą