Amžina kačių kova su kalėdinėmis eglutėmis vaizdeliai priverčia ir juoktis, ir siusti
12 Gru, 2019

Amžina kačių kova su kalėdinėmis eglutėmis: vaizdeliai priverčia ir juoktis, ir siusti

Kalėdų eglutė gali tapti ne tik namų puošmena, bet ir pačiu įdomiausiu objektu, jei namuose turite katę. O tai gresia nuostoliais ir nelaimėmis. Katės neretai susidomi bumbulais, lemputėmis ir varpeliais.

Štai, kokiose situacijose šeimininkai užklumpa savo augintinius ir kalėdines eglutes. O jei norite išlaikyti savo Kalėdų eglę sveiką,specialistai rekomenduoja nukreipti augintinių dėmesį ir energiją į kitas smalsias pramogas. Aprūpinti juos kamuoliukais, žvangučiais ir kitais žaislais. Žaiskite su savo kate tol, kol ši pavargs ir eglutė jai taps nebeįdomi užduotis.

We decided to decorate our tree with some new ornaments this year.

Taip pat galima pasirūpinti specialiais atbaidančiais kvapais. Pavyzdžiui, katės nelabai mėgsta apelsinų ir kitų citrusinių vaisių kvapų, tad galbūt padės ant eglutės pakabinti kelis apelsinus ar mandarinus. Arba galite rinktis kitas eglutės alternatyvas, pavyzdžiui, lipduką ant sienos ir pan.

Be to, atnešti į namus gyvą eglutę, gali būti šiek tiek pavojinga. Kalėdų eglutės yra vienas iš augalų, kurie gali būti toksiški naminiams gyvūnėliams. Eglių spygliai gali sukelti skrandžio sutrikimų gyvūnams. Eteriniai aliejai gali sukelti vėmimą ir dusulį, o eglių spygliai, jei ypač aštrūs, kenkia augintinių skrandžio gleivinei. Saugokitės, kad šunys ir katės neprisirytų spyglių, nes jie gali pradurti ir žarnyno gleivinę.

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

VOKIEČIŲ MAŽŲJŲ ŠPICŲ VADA VEISLYNE ANGELO BUČINYS

AUGINTINIŲ APRANGA ŠALTUOJU METŲ LAIKU: SVEIKATA AR MADA?

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

GERIAUSIAS VETERINARAS JŪSŲ AUGINTINIUI. KOKS JIS?

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą