Alpaka Strudelis – laukiamiausias slaugos namų ir darželių svečias
16 Geg, 2019

Alpaka Strudelis – laukiamiausias slaugos namų ir darželių svečias

Slaugos namai, kavinės, paplūdimiai – kad ir kur su savo šeimininke beeitų alpaka, vardu Strudelis, kiekvieno jų sutikto žmogaus veidą papuošia šypsena. Australijoje gyvenanti lengvojo kultūrizmo intstruktorė ir masažistė Shandelle Peters (32) savo namuose augina alpaką, kurios vienos ilgai nepalieka. Ji gyvūną vedasi visur, kur tik gali, ir taip džiugina aplinkinius.

Moteris savo ir neįprasto augintinio nuotykiais dalijasi socialiniame tinkle. Vienoje iš instagrame paviešintų nuotraukų Strudelis yra įamžintas stovintis šalia slaugos namuose gyvenančios Shandelle močiutės lovos. Matyti, kad šis lankytojas senolei labai patinka, mat nuotraukoje ji plačiai šypsosi.

Susitikdami su Strudeliu šypsosi ir kiti senelių namų gyventojai. Jiems šis ir pirmo žvilgsnio keistas svečias yra pats laukiamiausias, rašo Metro.co.uk.

10 mėnesių amžiaus alpaką Shandelle įsigijo iš veisėjo. Nuo tada jie tapo neišskiriami ir beveik visada būna kartu. Kad Strudeliui būtų su kuo žaisti, moteris planuoja įsigyti ir antrą alpaką.

alpakos gydo žmones

Kaip pasakojo Shandelle, Strudelis jau spėjo apsiankyti ne viename paplūdimyje, kavinėje, bare, taip pat slaugos namuose ir vaikų darželiuose, automobilių parduotuvėje ir draugų namuose.

„Man visuomet patiko gyvūnai. Užaugau apsupta arklių, šunų, kačių, triušių, paukščių ir ančių. Kai gyvenau Lovedale, turėjau galimybę laikyti tris alpakas. Pamilau šiuos gyvūnus dėl jų smalsumo ir žaismingumo, – pasakojo Shandelle. – Kai turėjau pakeisti gyvenamąją vietą, negalėjau išsiskirti su Strudeliu, tad nusprendžiau pratinti jį prie pasivaikščiojimų, važinėjimosi automobiliu, kad galėčiau jį pasiimti visur, kur tik pati eisiu. Jis tai priėmė labai lengvai, tačiau visai neseniai pastebėjau, kad Strudelis jaučiasi vienišas. Viliuosi, kad kitą savaitę pavyks priglausti jo brolį Noodle’ą. Juodu galės kartu žaisti, nesijaus tokie vieniši.“

Alpakos padeda žmonėms

Strudelis sugeba praskaidrinti nuotaiką net ir patiems niūriausiems žmonėms. Jį ypač myli vaikai. Pasak šeimininkės, nors iš pradžių mažieji gyvūno bijo, po truputį prie jo pripratę, atėjus laikui atsisveikinti, nepaleidžia gyvūno iš glėbio.

alpakos

Pagrindinė nuotrauka: Alpaka Strudelis su šeiminininke Shandelle (nuotr. strudel_alpaca) © „Instagram“

Informacijos šaltinis:

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą