5 iš 7: tiek atvejų pasitvirtino šeimininkų žiaurumas keturkojams augintiniams
25 Bir, 2020

5 iš 7: tiek atvejų pasitvirtino šeimininkų žiaurumas keturkojams augintiniams

Pranešimas dėl netinkamomis sąlygomis laikytų šunų Žiežmariuose pasitvirtino. Iš viso ten rasti 7 šunys: 2 lauke ir 5 viduje bei nėra žinoma, kiek kačių nes jos gyvena lauke ir yra bailios. Nors patikrinimo metu nustatyta, kad šunų įmitimas normalus, sveikatos problemų jie neturi ir pašaro šeimininkai turi, vis tik inspektoriai sutiko, kad viduje gyvenantiems šunims sąlygos yra visiškai netinkamos dėl daugybės priežasčių – jie niekada nebuvo išleidžiami į lauką, nėra matę saulės ar gryno oro gurkšnio, nesocializuoti, bailūs, dauginasi tarpusavyje, vidaus patalpos nėra tinkamos jų laikymui dėl nesuvokiamos netvarkos.

Viena iš kalyčių ir vėl nėščia, visi šunys blusuoti. Su šeimininkais pavyko rasti sutarimą, kad penkis šunis atiduos ir pasiliks du, tik laikymui lauke ir tik patinus. Priimtas toks sprendimas siekiant tiek sukurti geresnį gerbūvį gyvūnams, tiek palengvinti savimi vos galinčio pasirūpinti žmogaus kasdienybe.

GGI nuotr. Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/augintinis/pamatyk/2020/06/25/news/5-is-7-tiek-atveju-pasitvirtino-seimininku-ziaurumas-keturkojams-augintiniams-15401474/#foto=15401548
GGI nuotr.

Visus penkis šunis perimti ir patikrinti situaciją kartu su seniūne dėl kačių sutiko VšĮ “Vyšnių sodas”. Esame jiems dėkingi už nuoširdų rūpestį gyvūnų gerove.   Dėkojame Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Kaišiadorių skyriui už operatyvumą ir betarpišką bendradarbiavimą sudarant sąlygas gyvūnus perimti.

Į gyvūnų nepriežiūros ir žiauraus elgesio atvejus GGI gali reaguoti tik prie to prisidedančių žmonių dėka. Šiuo metu finansų labai trūksta. Prisidėti galite čia. Taip pat, vis dar turite laiko paskirti 1,2 proc. GPM. Tolimesnė informacija apie jau perimtus šunis – VšĮ „Vyšnių sodas” socialiniuose tinkluose.

ggi.lt

Informacijos šaltinis: lrytas.lt

https://www.lrytas.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE:

VOKIEČIŲ MAŽŲJŲ ŠPICŲ VADA VEISLYNE ANGELO BUČINYS

MODERNUS, ŠVIESUS IR ŠIUOLAIKIŠKAS GYVŪNŲ VIEŠBUTIS PET HOUSE

ERKĖS BUNDA: PATARIMAI KAIP APSAUGOTI SAVO AUGINTINIUS NUO ERKIŲ PLATINAMŲ LIGŲ

KADA GERIAUSIA ATLIKTI STERILIZACIJĄ/KASTRACIJĄ KATEI/KATINUI? VETERINARO ATSAKYMAS!

Tavogyvunas.lt

Palikti komentarą